Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Zeytin Ağacı Sevgi Kimdir? Boncuk Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında? Boncuk Yılmaz Hangi Dizilerde Oynadı? Boncuk Yılmaz Instagram

Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı 2. sezon Sevgi rolü izleyicilerin dikkatini çekti. Hastalığı için çare arayan Sevgi en yakın arkadaşları Ada ve Leyla’ya yeni bir maceraya atılınca tüm bakışı tamamen değişti. Zeytin Ağacı 2. sezon Sevgi’nin hikayesi kaldığı yerden başladı. Peki, Zeytin Ağacı Sevgi kimdir? Boncuk Yılmaz hangi dizilerde oynadı? İşte yanıtı..

Netflix'te yayınlanan Zeytin Ağacı

İlk sezonu büyük beğeni toplayan Zeytin Ağacı dizisinde 2. sezon startı verildi. 11 Temmuz Perşembe günü izleyici karşısına çıkan Zeytin Ağacı dizisinde Sevgi rolüne hayat veren güzel oyuncu Boncuk Yılmaz hikayesi devam etti. Ayvalık tatilinde aile dizimi etkinliğinde kendilerini bulan Leyla, Ada ve Sevgi’nin macerası başladı. Peki, Zeytin Ağacı Sevgi kimdir? Boncuk Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Boncuk Yılmaz hangi dizilerde oynadı? İşte merak edilenler..

ZEYTİN AĞACI SEVGİ KİMDİR?

Zeytin Ağacı dizisinde Sevgi rolüne hayat veren Boncuk Yılmaz oldukça beğenildi. Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinde Sevgi kanser hastalığıyla mücadele eden ama içi hayat dolu bir kadın. En yakınları olan Ada ve Leyla ile çıktıkları Ayvalık yolculuğunda aile dizimi seansları ile tanışan Sevgi için yeni yollar başladı.

BONCUK YILMAZ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ?

13 Mayıs 1981 İstanbul doğumlu Boncuk Yılmaz Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu. Trenle seyahat ederken Ahmet Uluçay ile tanışan Boncuk Yılmaz 2004 yılında Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak filmiyle oyunculuğa adım attı. Kızlar Yurdu, Haneler gibi yapımlarda yer alan Boncuk Yılmaz asıl ününe Mardin’de çekilen Sıla dizisindeki Narin rolüyle kavuştu. 2013’te oyuncu Fethi Kantarcı ile evlenen Boncuk Yılmaz’ın Ali adında bir oğlu var.

BONCUK YILMAZ DİZİLERİ

Kader Postası

Kızlar Yurdu

Sessiz Gece

Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak (Nihal)

Sıla (Narin)

Haneler

Mazi Kalbimde Yaradır

Bir Yastıkta

Böyle Bitmesin

Çukur (Saadet Koçovalı)

Zeytin Ağacı – (Sevgi)

Ateş Kuşları (Nazmiye Eyüboğlu)

Sorgu (Selim Manoğlu)

BONCUK YILMAZ INSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN