Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Midyeci Ahmet ne zaman halka arz edilecek?

Midyeci Ahmet adıyla tanınan ve midye restoran zinciri işleten Ahmet Çiçek, son videoda yaptığı duyuru ile şirketini Borsa İstanbul’da halka arz etmeye hazırlandıklarını açıkladı.

Midyeci Ahmet adıyla tanınan

Midyeci Ahmet markasının sahibi Ahmet Çiçek, dün sosyal medya platformları üzerinden paylaştığı video ile dikkatleri üzerine çekti. Bu video ile, şirketlerini halka arz etmeye yönelik planlarından bahsetti ve özellikle Uzak Doğu’da büyümeye odaklandıklarını dile getirdi.

Özellikle Uzak Doğu ülkelerinde büyük bir pazarın olduğuna dikkat çeken Çiçek, halka arz sürecini bu büyüme hedefine yönelik bir adım olarak değerlendirdi. Midyeci Ahmet markasını daha da ileri taşıyabilmek adına, Borsa İstanbul’da halka arzın stratejik bir adım olduğunu vurguladı.

Sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerinin görüşlerine önem verdiklerini belirten Ahmet Çiçek, Midyeci Ahmet markasının başarısının arkasında müşteri memnuniyetinin olduğunu ve bu memnuniyetin gelecekteki hedeflerine ulaşmada kritik bir rol oynadığını söyledi.

Videoda yer alan açıklamalarında Çiçek, “Siz değerli müşterilerimizin yorumları çok önemli. Bu marka sizinle var oldu, krizlerde sizinle büyüdük. Uzak Doğu’dan inanılmaz bir pazar var. Bu pazara girmek istiyorum. Bu yüzden şirketi halka arz etmek kararı almak üzereyim. Ama öncelikle size danışmak istedim.” şeklinde konuştu.

MİDYECİ AHMET KİMDİR?

Midyeci Ahmet, Mardin’den İzmir’e göç eden Ahmet Çiçek tarafından kurulan bir midye restoran zinciri olarak biliniyor. İlk şubesini 2014 yılında Beşiktaş’ta açan Çiçek, o günden bu yana markasını Türkiye’nin birçok ilinde ve yurt dışında büyüterek geniş bir kitleye hitap etti.