Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gölcüklü yıldız isimden Bakan Göktaş’ın paylaşımına yorum!

Gölcüklü şarkıcı Demet Akalın, dün belirlenen kabinede Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olan Mahinur Özdemir Göktaş’ın bir paylaşımına yorum yaptı. İşte o yorum

Gölcüklü şarkıcı Demet Akalın,

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde düzenlediği basın toplantısında yeni kabine üyelerini açıkladı. Yeni Kabine’de Mahinur Özdemir Göktaş’a Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevi verildi. Mahinur Özdemir Göktaş bakan olunca merak konusu da oldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevini üstlenen Göktaş sosyal medya hesabından yeni görevi ile ilgili paylaşım yaptı.

“TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Göktaş “Türkiye Yüzyılı kabinesinde, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak milletimize hizmet etme şerefini şahsıma tevdi eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum” mesajını yayınladı. Demet Akalın ise yeni bakanın bu sözlerini yanıtsız bırakmadı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın yeni Bakan Mahinur Özdemir Göktaş’ın paylaşımına dikkat çeken bir yorum yaptı. Gül ve kalp emojisi koyduğu yorumunda Akalın “5 dil bilen bir Aile Bakanını yürekten kutluyorum. Kadına şiddetle alakalı sizi yakından takip edeceğiz” ifadelerini kullandı.