Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bugünden itibaren biraz olsun rahatlayacağız!

Kocaeli’de Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün haftalık raporu belli oldu. Önümüzdeki hafta yine yükselişe geçiyoruz. Havaların soğumasını bekleyenler bu habere çok sevinecek

Kocaeli’de Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün raporuna göre Kocaeli’de durum vahim. Hava sıcaklıkları tek bir gün dahi 30 derece altına düşmezken, önümüzdeki 3 gün Kocaeli’yi yağmur etkisi altına alacak.   Vatandaşlar ne yağmur ne de çöl sıcağı istemezken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı rapora göre hem sıcak hem yağmur bir arada olacak.

HAFTASONU HAVA NASIL OLACAK

Meteoroloji Müdürlüğü’nün açıkladığı haftalık hava durumu raporuna göre, Kocaeli’de bugünden itibaren 3 gün yağış bekleniyor.  Yağmurun olmadığı diğer günlerde ve saatlerde ise yağış beklenmiyor. Böylece Kocaelililer, hafta sonu planlarını bu tahminlere göre yapabilirler. Peki, yağışsız günlerde sıcaklık artacak mı? Meteoroloji raporlarına göre, önümüzdeki hafta boyunca sıcaklık 30 derecelerin üstünde seyrederken bugünden itibaren ise kenti yağmur saracak.  Kocaeli’de sadece belirli saatlerde yağmur beklenirken, diğer zamanlarda havanın güneşli olacağı tahmin ediliyor.