Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bomba gelişme: Mehmet Açık İzmit Belediyesi’ni bıraktı

Bomba gelişme. Bu kentte Kocaelispor ve spor dendiği zaman akla gelen isim Mehmet Açık, İzmit Belediyesi’ni bıraktı

Bomba gelişme. Bu kentte

Bu kentte Kocaelispor ve spor dendiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Mehmet Açık, 2,5 aydır gönüllü olarak İzmit Belediyesi Spor Kurulu yöneticiliği görevinde bulunuyordu. Ancak bugün Açık, yaptığı açıklama ile görevinden ayrıldığını duyurdu.

“BOŞUNA KOLTUK İŞGAL ETMEK”

Sosyal medya hesabından açıklama yayınlayan Mehmet Açık, “Yaklaşık 2,5 aydır gönüllü olarak sürdürdüğüm İzmit Belediyesi Spor Kurulu yöneticiliği görevimde bugüne kadar arzu ettiğim çalışmaları yapamadım. Mevcut şartlarda da bu çalışmaları yapamayacağımı gördüğüm için boşuna koltuk işgal etmemin bir anlamı olmadığına karar verdim ve bugün itibariyle bu görevimi bırakıyorum. Herkes için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AÇIK KIRGIN

Öte yandan Mehmet Açık’ın geçtiğimiz günlerde dizinden ameliyat olduğu öğrenildi. Seçim sürecinde Başkan Hürriyet için birçok çalışma yapan ve mücadele eden Mehmet Açık, özellikle ameliyat sürecinde Başkan Hürriyet’in bir geçmiş olsun dememesi ve seçim sürecinin ardından diyalogların kesilmesi nedeniyle böyle bir karar aldığı ifade ediliyor.

YORUMLAR

5 adet yorum var

  1. Günaydın günaydın günaydııııııın, ne sporuymuş kakava şenliklerine daha çok vakit ayırdılar diye düşünüyorum

  2. Daha yeni mi anladın Fatmayı , ya da aslında biliyordunuz da başka şeyler için mi sesinizi çıkartamadınız

  3. Mehmet adam gibi adamdır da, Fatma hndan,boyle bir beklenti içinde olması bile ilginç.İsi gücü, yalan dolan algı, şikayet.Fatma Hürriyet Kaplan hem belediyeyi,hem de İzmiti perişan etti.Biz zaten biliyoruz da bilmeyenler de öğreniyor işte.

  4. Bir akpartili olarak Mehmet abimin siyasi görüsü farklı olsada çok sevdigimiz değer verdiğimiz bir kişidir kendisi 15 yıldır kendisini tanırım ve her kesimde tanır sever! FATMA hanım kaybeder ABİMİZ DEĞİL .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kocaeli'de son 64 yılın, İstanbul'da
Sıradaki Haber Kocaeli 60 yıldır böylesine görmemişti! Uzmanlar nedenini açıkladı