Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yıldızlı: İktidara hazır olmalıyız

Karamürsel İlçe Danışma kurulu toplantısında konuşan Kocaeli Milletvekili Harun Özgür Yıldızlı, “Genel seçimlerde 8 vekil hayalleri vardı 6’da kaldılar. 3 Vekilimiz vardı 4’e çıktık. Bizler iktidara hazır olmalıyız” dedi.

Karamürsel İlçe Danışma kurulu

Cumhuriyet Halk Partisi Karamürsel İlçe Örgütü danışma kurulu toplantısı bugün Karamürsel İlçe Başkanlığı binasında yapıldı. 47 yıl sonra Ahmet Çalık ile Karamürsel Belediyesini kazanan CHP İlçe Örgütü uzun bir zamanın ardından ilk defa belediye başkanı katılımı ile danışma kurulu toplantısı yaptı. Saat 14.00’da başlayan danışma kurulu toplantısına Kocaeli Milletvekilleri Harun Özgür Yıldızlı ve Muhip Kanko, İl Başkanı Bülent Sarı, Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, Karamürsel İlçe Başkanı Anıl Aksu, meclis üyeleri, yöneticiler ve partililer katıldı. Danışma Kurulunun başkanlığını İlçe Başkanı Anıl Aksu gerçekleştirdi.

“BÜTÜN HAKLARI SAVUNACAĞIMIZDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

Son olarak kürsüye çıkan Milletvekili Harun Özgür Yıldızlı, “Göğsümüz kabararak kürsüde rahat rahat konuşma vakti geldi. Göğsümüz kabaracak ama genel başkanımızın sözlerini unutmayacağız. Toplumun her kesimini kucaklayarak sosyal demokrat iktidarı 85 milyon ile buluşturacağız. Dün Türkiye’nin birçok yerinde öğretmenler iş bıraktı. Bütün öğretmen sendikaları oradaydı ancak özel okul öğretmenleri yoktu. Sendikal hakları olmadığı için korsan katılmak zorunda kaldılar. Bütün haklarını savunacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

“İKTİDARA HAZIR OLMALIYIZ”

Karamürsel ilçede her zaman birlik ve beraberlik var. Bu beraberlik Karamürsel belediyesini bize getirdi. Tüm Cumhuriyet Halk Partililere teşekkür ediyorum.47 yıl sonra sosyal demokrat belediyeciliği Karamürsel’e getirdi. Bir daha danışmayı daha büyük alanlarda yapacağız. Bundan sonraki görevimiz sorunları mecliste dile getirmek. Emeklileri unutmadık. Umutsuzluk yok tam yol ileri. 47 yıl sonra Bizim Ahmet’e ve örgütümüze teşekkür ediyorum. 20 Senedir Kocaeli Büyükşehir’i yönetiyorlar. Genel seçimlerde 8 vekil hayalleri vardı 6’da kaldılar. 3 Vekilimiz vardı 4’e çıktık. Bizler iktidara hazır olmalıyız. Bir dahaki dönem Kocaeli Büyükşehir Belediyesini alacağız. Danışmalarda eleştiriler olacaktır. Olgunlukla karşılamalıyız. Sizlerden gelecek önerileri çok kıymetli” dedi.