Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vergi rekortmeni ünlü iş adamı katliam yaptı!

Vergi rekortmeni İşadamı Suat Güney, ilk karısından olan iki kızını ve birlikte yaşadığı kadını katletti. İstanbul’da lüks bir sitede 3 dairesi bulunan Güney, beraber yaşadığı Yasemin Ünlü (49) ile kızları Mine Güney (30) ve Zeliha Güney’i (31) öldürdü

Vergi rekortmeni İşadamı Suat

İstanbul Ümraniye’de dün yükselen silah sesleri aile katliamı ile sonuçlandı. 2007’de Doğu Anadolu Bölgesi’nde vergi rekortmeni olan işadamı Suat Güney, ilk karısından olan iki kızını ve birlikte yaşadığı kadını silahla katletti.

EVLENMESİNE KARŞI ÇIKMIŞ

Kayıplara karışan Güney’in, kızı Zeliha’nın evliliğine karşı çıktığı, 3 kadının ölümüyle sonuçlanan tartışmanın da bundan çıkmış olabileceği öne sürüldü.
Yeşil Vadi Konakları’nda dün yaşanan olay iddialara göre şöyle gelişti: Erzurumlu işadamı Suat Güney’in (57) bu sitede 3 dairesi vardı. Dairelerden birinde kendisi ve birlikte yaşadığı Yasemin Ünlü (49) ile ilk eşinden olan kızı Mine Güney (30) oturuyordu. Diğerinde kızı Zeliha Güney (31), bir diğerinde ise Suat Güney’in annesi yaşıyordu.

OĞLU İHBAR ETTİ

Ailenin yanında çalışan kadın, sabah saatlerinde kapıyı açamayınca site yönetimine haber verdi. Yedek anahtarla içeri girilince Zeliha Güney’in cesediyle karşılaşıldı. Bu sırada Suat Güney’in daireye gelen oğlu, “Bu olayı babam yaptı. Hemen diğer daireye de bakın” uyarısında bulundu. Kontrol edilen diğer dairede de Yasemin Ünlü ile Mine Güney’in cansız bedenleri bulundu.