Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Yavuz’dan Lastik-İş’e yardım teşekkürü

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Lastik –İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz,

Lastik –İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti. Vali Seddar Yavuz 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında, davete gerek kalmaksızın deprem bölgesine yaptıkları yardımlar ve  AFAD hesabına aktardıkları 1 Milyon 330 Bin TL için Lastik–İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek belgelerini verdi.

TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM ETTİ

Yaraların sarılması noktasında ellerinden gelen her türlü desteği sağlamaya devam edeceklerini belirten Lastik–İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı, Vali Seddar Yavuz’a kabullerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette Genel Yönetim Kurulu üyesi ve Eğitim Basın Yayın Dairesi Başkanı Salih Gür, Genel Yönetim Kurulu üyesi ve Mali İşler Dairesi Başkanı Nejdet Ulusoy, Genel Yönetim Kurulu üyesi ve Örgütlenme Dairesi Başkanı Alperen Şakacı da hazır bulundu.