Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Türkiye güzeli Azra Akın’ın eşi Atakan Koru kimdir, kaç yaşında?

Türkiye güzeli Azra Akın’ın eşi Atakan Koru son dönemin en çok araştırılan isimlerinden biri haline geldi. Atakan Koru kimdir, ne iş yapar? Azra Akın’ın eşi Atakan Koru kaç yaşında?

Türkiye güzeli Azra Akın’ın

Türkiye’nin en sevilen simalarından Azra Akın’ın eşi Atakan Koru sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Atakan Koru’nun yaşamı ve hayat hikayesi merak ediliyor. Atakan Koru, iş dünyasının genç ve başarılı temsilcilerinden biri olarak öne çıkıyor. Peki, Atakan Koru kimdir?

Azra Akın’ın eşi olarak adından söz ettiren Atakan Koru, özel yaşamındaki romantik hikayesi ile sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Atakan Koru, geleneksel değerler ile modern yaşam tarzını harmanlamasıyla dikkat çekiyor. İş dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Atakan Koru’nun kariyeri ve aşk dolu evliliği merak edildi.

ATAKAN KORU KİMDİR?

Atakan Koru, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümü mezunudur. Edirne’ni Keşan ilçesinde dünyaya gelen Atakan koru, kökeninden bahsederek kültürel bağlılığını öne çıkarıyor. Azra Akın ile tanışması ve Brezilya’da dünya evine girmeleriyle ilgili çok konuşulan Koru, 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. Atakan Koru ve Türkiye güzeli Azra Akın’ın bu evlilikten Demir adında bir oğulları bulunuyor.

Özel hayatını gözler önünde yaşamayı sevmeyen ünlü çift, medyanın ilgi odağı olmaya devam ediyor. Azra Akın ve Atakan Koru çifti, aşklarını romantik bir şekilde yaşamalarıyla sosyal medyada dikkat çekmeye devam ediyor. Atakan Koru iş dünyasındaki başarıları ile tanınırken bir yandan da aile yaşamıyla beğeni topluyor.

İŞ DÜNYASINDA ATAKAN KORU

Eşinde bağlılığı ve sevgisiyle sık sık gündem olan Atakan Koru, özel yaşamında mutluluğu yakalamış bir isimdir. İş dünyasının genç temsilcilerinden biri olan Atakan Koru ilerleyen yıllarda girişimcilik kariyerini sürdürmeyi ve ailesiyle birlikte daha çok anı biriktirmeyi hedefliyor.

Atakan Koru iş dünyasındaki başarılarıyla adından söz ettiriyor. İngilizce, İtalyanca, Portekizce ve İspanyolca bilen Atakan Koru’nun kültürler arası iletişimde bu avantajını iyi kullandığı belirtiliyor.

error: