Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Trafo patlaması fabrikayı 1 gün tatil ettirdi

Arçelik Fabrikası’nın bahçesinde bulunan elektrik trafosunda patlama meydana geldi. Yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle fabrika 1 gün tatil edildi.

Arçelik Fabrikası’nın bahçesinde bulunan

Bolu’da faaliyet gösteren Arçelik Fabrikası‘nın bahçesinde bulunan elektrik trafosunda meydana gelen patlama sonucunda, fabrikada elektrik kesintisi yaşandı. Patlama nedeniyle yangın çıktı ve hızla yayılmaya başladı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına almak için yoğun bir çaba sarf etti. Ancak, yangın nedeniyle fabrikanın ve civar mahallelerin elektrikleri kesildi.

1 GÜN TATİL

Yetkililer, oluşan elektrik kesintisi ve yangın nedeniyle üretimin güvenli bir şekilde yapılamayacağı kararına vardı. Bu nedenle, Arçelik Fabrikası 1 gün süreyle tatil edildi. Tatil kararı, fabrikada çalışanların güvenliğini ve yangının etkilerini kontrol altına almak amacıyla alındı. Olayla ilgili inceleme ve soruşturma hala devam ediyor. Fabrika yönetimi ve yetkililer, benzer olayların yaşanmaması için gerekli önlemleri almak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

error: