Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tolga Sirmen KEV’e aday!

Kocaeli Eğitim Vakfı’nın 13’üncü Olağan Genel Kurulu cumartesi günü gerçekleşecek. KEV başkanlığına geçmiş dönem başkanlarından Sefa Sirmen’in oğlu Tolga Sirmen aday olduğunu açıkladı.

Kocaeli Eğitim Vakfı’nın 13’üncü

1989 yılında kurulan Kocaeli Eğitim Vakfı’nın 13’üncü Olağan Genel Kurulu cumartesi günü gerçekleşecek. Seçimli genel kurulda KEV Başkanlığına, KEV’in geçmiş dönem başkanlarından Sefa Sirmen’in oğlu Tolga Sirmen aday olduğunu duyurdu.

83 ÜYENİN OY KULLANMA HAKKI VAR

Cumartesi saat 13.00’de gerçekleşecek olan genel kurul KOTO Burhan Kasım Meclis Salonu’nda yapılacak. 83 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu genel kurulda mevcut başkan Serhan Kasım aday değil. Gerçekleşecek genel kurul sonrası 11 yönetim 2 denetim kurulu üyesi seçilecek.

“ORTAK HAREKET ETME KARARI ALDIK”

KEV’de aday olduğunu açıklayan Tolga Sirmen, “Mevcut yönetimde görev alan arkadaşlarımızla oturduk, konuştuk ve ortak hareket etme kararı aldık. Oluşturulan listede yer alan arkadaşlarımız başkan adaylığına beni layık gördü.

“VAKFIMIZI BÜYÜTECEĞİZ”

Kazandığımız takdirde vakfı bağış toplayan kurum olmaktan öteye taşımak için çalışacağız. Öğrencilerimize daha fazla katkı sağlamak için çabalayacağız. Hedeflerin gerçeğe dönüşmesi için vakfımızı büyüteceğiz ve bunu çevremizi de işin işine katarak yapacağız” dedi.