Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Teşkilat Ayrılık Bombası Patladı! İzleyiciyi Şoke Eden Bomba Gelişme Açığa Çıktı! Yerine Gelecek İsim Bile Hazır! Meğer..

Pazar günlerinin sevilen yapımı Teşkilat yeni bölüm öncesi bomba patladı. Başrollerini Murat Yıldırım ile Aybüke Pusat’ın paylaştığı Teşkilat 107. bölüm fragmanı izleyenler şoke oldu. Başrol oyuncusunun vedasını duyan izleyiciler yeni isme odaklandı. İşte Teşkilat flaş gelişme..

Pazar günlerinin sevilen yapımı

TRT dizisi severler son dakika gelişmesine odaklandı. Her hafta pazar günleri ekrana gelen Teşkilat son bölüm annesini Katip olarak gören Ömer neye uğradığını şaşırdı. Neslihan ile Ömer hiçbir şeyin tesadüf olmadığını anlayınca işler bir hayli karıştı. Ekip ateş altında kapana kısılınca çıkış yolu aranmaya başladı. Başrollerini Murat Yıldırım ile Aybüke Pusat’ın paylaştığı Teşkilat son bölüm kazan kaynadı. Başrol oyuncusu her şeyi bırakıp gitme kararı alınca kadroda mecburi yenilenme başladı. Peki, Teşkilat Ömer diziden ayrıldı mı? Murat Yıldırım diziden neden ayrıldı? İşte merak edilenler..

TEŞKİLAT MURAT YILDIRIM DİZİDEN AYRILDI MI?

Pazar akşamlarının sevilen yapımı Teşkilat son bölüm ardından yeni gelişme açığa çıktı. 9 Haziran’da yayınlanacak olan özel bölümle birlikte Ömer Atmaca rolüne hayat veren Murat Yıldırım diziden ayrılacak. Yapım şirketi önemli koltuğu doldurmak için Söz dizisindeki performansıyla odak noktası olan ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş’a teklif götürmeye hazırlanıyor. Nişanlısı Zeynep Mayruk ile Haziran ayında evlenmeye hazırlanan Tolga Sarıtaş eğer Teşkilat dizisiyle anlaşmaya varırsa Söz dizisindeki eski rol arkadaşı Aybüke Pusat ile yolları yeniden kesişecek.

TEŞKİLAT 108. BÖLÜM FRAGMANI

Teşkilat son bölüm annesini karşısında Katip olarak gören Ömer neye uğradığını şaşırdı. Neslihan ile Ömer hiçbir şeyin tesadüf olmadığını anladı. Çünkü üstlendikleri görev beklediklerinden daha önemli oldu. Ekip ateş altında kapana kısılmışken bir çıkış yolu aradı. Gizemli Adam ve yoldaşları da düşmanlarla mücadele içine girdi. Teşkilat son bölüm Ömer, annesinin anlattıkları gerçeklerle karşı karşı karşıya kaldı. Öğrendikleri hem onu hem de Neslihan’ı yeni bir yola sürükledi. Düşmanlarla karşı karşıya gelecekleri bu mücadelede yol göstericileri onları yalnız bırakmadı. Teşkilat 108. bölüm 12 Mayıs Pazar akşamı TRT1’de.

YORUMLAR

2 adet yorum var

  1. TRT 1 teşkilat yayın tarih 19 Mayıs 2024 pazar günü saat 20 00 televizyon ekran çabuk girsin diye düşünüyorum devamı gelir inşallah 26 Mayıs 2024 pazar günü saat 20 00 televizyon ekran çabuk girsin diye düşünüyorum saygılar sunuyorum tims&b yapım şirket uyarı veriyorum acil durum

  2. TRT 1 yönetim karar versin uyarı yayın tarih 19 Mayıs 2024 pazar günü saat 20 00 televizyon ekran çabuk girsin diye düşünüyorum saygılar sunuyorum Teşkilat 108 tanıtım tims&b yapım şirket uyarı veriyorum acil durum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emekli keseneği, devlet memuru olarak
Sıradaki Haber Emekli Keseneği Nedir, Kimlerden Kesilir?