Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Taner Ölmez ‘Hayatla Barış’ filminin zorluklarını anlattı: ‘Nasırlar hala geçmedi’

Son yılların en çok konuşulan isimleri arasında yer alan ve rol aldığı her projesinde de başarısına başarı ekleyen Taner Ölmez, son olarak ‘Hayatla Barış’ filmi ile ilgili konuştu. Projenin kendisi için çok özel olduğunu belirten Ölmez, hazırlık esnasında yaşadığı zorlukları anlattı. İşte ayrıntılar…

Son yılların en çok

Seneler önce sektöre dahil olan ve şimdiye kadar rol aldığı tüm projelerin altında başarılı bir şekilde kalkarak popülerliğini artıran Taner Ölmez, son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer almaya devam ediyor.

‘Mucize Doktor’ isimli televizyon dizisinde inanılmaz bir oyunculuk performansı sergileyerek birçok kişinin sevgisini ve takdirini kazanan Taner Ölmez, son olarak Ampute Milli Takımı’nın başarılı ismi Barış Telli’nin hayatının anlatıldığı Hayatla Barış filminde rol aldı. Filmde Barış Telli’yi canlandıran Ölmez, yaşadığı zorlukları gazeteci Birsen Altuntaş’a anlattı.

FİLM VİZYONA GİRDİ

Çok küçük yaşta geçirmiş olduğu bir trafik kazası sebebi ile bacağını kaybeden Barış Telli, Ampute Milli Takım’ın başarılı oyuncularından biri olarak öne çıkıyor. Hayata olan tutkusu ile Survivor’da da gücünü gözler önüne seren Telli, son olarak hayatının anlatıldığı film ile gündeme geldi. Vizyona henüz girmiş olan Hayatla Barış filminde Telli’yi başarılı oyuncu Taner Ölmez canlandırdı.

“PROJEYİ SAHİPLENDİM”

Geçtiğimiz akşam galası yapılan şimdi ise vizyona girmiş olan Hayatla Barış filmi ile ilgili gazeteci Birsen Altuntaş’ın YouTube kanalına konuşan başarılı oyuncu Taner Ölmez, hazırlık aşamasında yaşadığı zorlukları anlattı. Ellerindeki nasırların halen geçmediğini belirterek ellerini kameralara gösteren Ölmez, Telli’yi tanıdıkça çok sevdiğini ifade etti. Sevdiği ve saygı duyduğu bir kişiyi canlandırma noktasında ince eleyip sık dokuduğunu ifade eden Ölmez, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Böyle bir farklılık oldu benim için, bu da projeyi sahiplenmemi ve daha fazla sevmemi sağladı.”

Kanedyenleri tek başına çalıştığını ifade eden Ölmez, önce yürüdüğünü sonrasında ise koşmaya başladığını belirtti. Bu süreçte ellerini bir hafta kadar açamadığını da belirten Ölmez, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Omuzlarım çöktü, bütün yük omuzlarıma biniyor. Hiçbir zaman çalışmayan kaslarımı çalıştırmam gerekiyordu. Tek ayak ile top oynamam gerekiyor. Bu inanılmaz bir deneyim oldu benim için.”

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esra Erol'da programında geçtiğimiz haftalarda
Sıradaki Haber Çocuğu diri diri gömdü… Hem masöz oldu hem dadı oldu! Esra Erol’da inanılmaz hikaye!