Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tan Taşcı isyan etti: Ayıp oluyor ama!

Uzun zamandır etik bulmadığı için ödül törenlerine katılmayan ünlü şarkıcı Tan Taşçı, sosyal medya hesabından kendisine “Gelirseniz ödül sizin” diyen kurumlara tepki göstererek “Ayıp oluyor ama! Uzun zamandır katılmadım, katılmayacağım” dedi.

Uzun zamandır etik bulmadığı

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı, istemediği halde ödül törenlerinde aday gösterilmesine tepki gösterdi.

Uzun zamandır hiçbir ödül törenine katılmayan ve aday gösterilmek istemeyen şarkıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Yine bazı kurumlar bu talebime uymayarak, özel olarak ödül vermek için davet etmeye, aday göstermeye, ‘gelirseniz ödül sizin’ tavırlarına devam etmekteler… Ayıp oluyor ama!” dedi.

 

“GÖRÜŞÜMLE ZIT YAPILAR”

Taşçı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

 

“Ödül yapılarını etik bulmamam sebebiyle yıllardır hiç bir ödül törenine katılmıyor, verilmeye çalışılan ödülleri geri çeviriyorum. Sosyal medya duyurularına katılmamam, defalarca konu ile ilgili açıklamalar yayınlamama rağmen halen ödül törenlerinde aday gösteren kurumlara bir de iletişim ekibim aracılığı ile ulaşıp, adaylığı kabul etmediğimi, geri çekmelerini talep ediyorum. Yine bazı kurumlar bu talebime uymayarak, özel olarak ödül vermek için davet etmeye, aday göstermeye, ‘gelirseniz ödül sizin’ tavırlarına devam etmekteler…

 

Ayıp oluyor ama! Ödül törenleri, kurumların promosyon stratejileri olup, etik yapıları gereği hayat görüşümle zıt yapılardır. Uzun zamandır katılmadım, katılmayacağım. Anlayışınız için teşekkür ederim.”

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Denizli'de 2 Mayıs tarihinde evinden
Sıradaki Haber 25 gün süren kabus Esra Erol’da bitti: Denizli’de kaybolan kadın şoke eden iddialarla ortaya çıktı!