Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tahir Büyükakın’dan Gebze esnafına yakın markaj!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze ilçesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi ve hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze’deki halkla buluşarak kentin geleceği için hayata geçirdiği projeleri paylaştı. Ankara Caddesi’nde esnafla bir araya gelen Başkan, sonrasında Eskihisar sahiline geçerek burada da vatandaşlarla içten sohbetlerde bulundu.

“BİR AİLE GİBİ”

Samimi bir ortamda geçen buluşmada konuşan Büyükakın, “Gebze’ye ve diğer ilçelere olan hizmet yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Amacımız sahadan gelen talepleri alarak öncelikleri doğru belirlemek. AK Parti teşkilatıyla birlikte bir aile gibi çalışıp, kentin her köşesine hizmet etmeye devam ediyoruz. Eser üretirken gönül hizmetlerimizi de asla ihmal etmiyoruz” ifadelerini kullandı.

ŞAHİN TALUS DA EŞLİK ETTİ

Bu önemli ziyarette, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ve diğer teşkilat üyeleri de Başkan Büyükakın’a eşlik etti. Başkan’ın bu ziyareti, Kocaeli’nin birlik ve beraberlik içinde daha parlak bir geleceğe yürüdüğünün bir göstergesi oldu.