Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Berkan Aslan

Sinan Oğan ve milyonluk malikanesi!

2023 Yılı genel seçimlerinde sosyal medya üzerinden sürekli televizyon kanalları beni kanalına çıkarmıyorlar, bu yüzden sesimizi buradan duyurmak zorunda kalıyoruz demişti.

Bunun üzerine kendisine ulaşarak Nokta Tv kanalımıza seçim özel programına davet ettim. Sağolsunlar bizleri kırmayıp kanalımıza gelip yaklaşık 2 saat boyunca canlı yayın yapmıştık.

Canlı yayında hükümete ve muhalefete giydiren, ve sürekli Türkiye milliyetçisi olduğunu söyleyen Sinan Oğan, 2023 yılında Cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılan 4 Cumhurbaşkanı adayından biriydi.

Programımızdan sonra yüzlerce telefon ve mesaj aldım, herkes Sinan Oğan’ a hayran kaldıklarını oylarını kendilerine vereceklerini söylediler.

11 Mart tarihinde Ata İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olarak 100.000 imzayı tamamladı ve seçime girip% 5.17 oy oranıyla 2.831.239 seçmenden geçer oy aldı.

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde Cumhur İttifakına katılan ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek çıkan Sinan Oğan tüm oy verenlerin pişman olmasına neden oldu. Tüm sevenleri bir an da kendisine ateş püskürdü.

Neyse aradan aylar geçti ve Sinan Oğan hakkında milyon dolarlık villa ile milyonluk araba rüşvet iddiası ortaya çıktı.

Türkiye ise şu an da Sinan Oğan’ın villasında çekilen videoyu konuşuyor. Azerbaycan da İctimai TV ‘ de ki Persona adlı programa konuk olan Sinan Oğan malikanenin tüm özelliklerinden bahsederek 1 milyon doların üzerinde bir fiyatının olduğunu söyledi. Bu fiyata asla satmam, diyerek arazi üzerinde voleybol, futbol, sahalarının bulunduğunu ve çocukları için ağaç ev ile açık hava sinemasının yer aldığını söyledi.

Çok özel misafirlerini bu malikanede ağırladığını dile getiren Sinan Oğan’ın bir de 2017 model ve 6.000.000-TL değerinde lüks bir aracı vardı.

Sinan Oğan basında çıkan haberlerin abartıldığını ve arazinin yıllar önce alındığını, hatta ve hatta arazi üzerinde sürekli fotoğraf ve video çekip paylaşım yaptığını dile getirdi.

Tek merak ettiğim konu Sinan Oğan’ı ilerleyen tarihlerde tekrar aktif bir şekilde siyasette görecek miyiz , çok merak ediyorum.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Tog alacak param yok diyordu seçim sürecinde de zafer partisinin imkanlarından faydalandı ilginç.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER