Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Serdar Ortaç’ın sosyal medyadaki canlı yayınlardan kazandığı milyonlara bakın ne oluyor! Ünlü şarkıcı bizzat kendisi açıkladı! Meğer…

Serdar Ortaç’ın sosyal medyadan kazandığı paraları nereye harcadığı ortaya çıktı. İtirafları peş peşe sıralayan Serdar Ortaç, ilginç açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar…

Serdar Ortaç’ın sosyal medyadan

Bundan 1,5 sene önce, “Borçlarını kapatabilmek için çok çalıştım. Maalesef bu yıl şarkı yapamadım çünkü borçlar belimi büktü. 15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırladım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah bu defa parayı tutarım” itirafıyla dikkat çeken Serdar Ortaç’ın sosyal medyadan kazandığı paraları nereye harcadığı böyle oldu. Peş peşe itiraflar gerçekleştiren ünlü pop şarkıcısı Serdar Ortaç, sahne öncesi kameralar ile sohbet etti.

Geçtiğimiz haftalarda; “Çoluk, çocuk yok. O yüzden çalışanlara vereceğim. Bir ev var zaten. Onu da onlar paylaşacaklar” sözleriyle gündem olan ve adeta vasiyetini açıklayan Serdar Ortaç’ın sosyal medyadan yaptığı canlı yayınlar ile para kazandığı ortaya çıktı. Parayı nasıl kazandığına ilişkin ilk kez konuşan Serdar Ortaç, İstanbul’da vermiş olduğu konser öncesinde açıklama yaptı. İşte Serdar Ortaç’ın açıklamaları…

“ZAMANINDA KUMARBAZDIM BEN”

Sürekli olarak aynı montu giymesiyle eleştirilen Serdar Ortaç, Etiler’deki sahnesi öncesinde de aynı montla görüldü. Eleştirilere açıklık getiren ünlü isim, “Bu güzel ya. Rahat üstümdeki mont. Bir de şapkası var. Ben rahatlığa önem veriyorum. O yüzden hep aynı şeyleri giyiyorum. Her aldığımız böyle rahat olmuyor ki” diye konuştu. Ardından 12 Ocak 2024 tarihinde vizyona girecek olan Kolpaçino 4 filminde rolü olduğunu söyleyen Serdar Ortaç, “Bir kumar sahnesi var o sahnede oynuyorum. Zamanında kumarbazdım ben” demesiyle de dikkat çekti. Orhan Gencebay’ın ‘Müzik dünyasında üretimin durduğuna ilişkin’ sözlerine de yanıt veren Serdar Ortaç, şunları söyledi:

“Biz gençken çok güzeldi. Gençtik o zamanlar isteğimiz çoktu. Şimdi hastalıklar geldi, yaşlandık. Yeni gençler yapacak. Bazı güzel şarkı yapan gençler de var. Bütün şarkılarımı okudular işte bence hepsi çok güzel. Herkesin dönemi var. 53 yaşımdayım ben. Artık yaşlandık diyebiliriz. Sahneye çıkınca yine herkes gülüyor ama bana, eğlendiriyorum. Çalışan demir paslanmaz.”

“BEN İHTİYACI OLANLARA ATIYORUM”

Bir süredir sosyal medyadan açtığı canlı yayınlar ile gündemden düşmeyen ünlü şarkıcıdan bu canlı yayından elde ettiği paralara ilişkin de bir açıklama geldi. Kameraların sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç, canlı yayınlardan kazandığı paraları dağıttığına dair bir açıklama yaptı. Ünlü pop şarkıcısının konuyla ilgili açıklamasında ise şu ifadeler yer aldı:

“Ağabey, konser afişi yayınlarsan güzel. Ama mutfakta video açıp kıçını başını sallarsan güzel olmuyor. Düzgün kullananlara çok faydalı oluyor. Bak insanlara yararımız da oluyor. Adanalı bir çift buldum. Sesleri harika güzel. Hoşuma gidiyor onlarla birlikte şarkılar söylemek. Ben de kafa dağıtıyorum. Gönderilen hediyeleri de ben ihtiyacı olanlara atıyorum. Hediyeyi de onlara göndersinler bana lazım değil ki. Dünya paralar gönderiliyor yani. Ben başkalarına gönderiyorum.”

error: