Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SANKO yardım başvurusu nasıl yapılır? SANKO yardım başvurusu 2023

SANKO Yardım Başvurusu 2023 için adım adım rehber. SANKO yardımlarından faydalanmak ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi alın.

SANKO Yardım Başvurusu 2023

SANKO Yardım Başvurusu 2023

Başvuru Süreci

SANKO yardım başvurusu ilgili firmanın web sitesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Zor durumda bulunan vatandaşlara ve ailelere yardımlarını sunmaktadır.

  • efon Numarası: 0342 211 33 91
  • Faks: 0342 211 39 53
  • E-Posta Adresi: [email protected]
  • Web Site Adresi: www.sankovakif.com

Vakıf tarafından verilen yardımlar ile ilgili bir bilgi almak isteyen ve herhangi bir soru da destek almayan kişiler yukarıda belirtilen vakfa ait iletişim bilgilerinden herhangi birisi üzerinden iletişime geçebilirler.

SANKO Gıda Yardımı ve Kriterleri

SANKO gıda yardımını maddi açıdan zorluk yaşayan, geçim sıkıntısı yaşayan, ekonomik zorluklar yaşayan, yardıma muhtaç yoksul kişilere vermektedir. Bunların yanı sıra SANKO firması kendi bünyesi adı altında çalışan işçilerine de destek ve yardım sağlamaktadır. SANKO bünyesin altında çalışan kişilerde yardımdan faydalanabilirler.

Yardım Alanları

SANKO birçok alanda yardım etmektedir. Muhtaç, yoksul kişilere yardım ederken, diğer alanların başında vakıfın yardımında eğitim meydana gelmektedir. Eğitim ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk yaşayan öğrenciler, SANKO Vakfı ile iletişime geçerek vakıfta burs başvurusu yapabilirler. Daha sonrasında bursu onaylanan öğrenciler eğitim öğretim hayatı boyunca bursunu alabilirler.

Özel Etkinlikler ve Destekler

SANKO, özellikle genel merkezi Gaziantep’te olan ve Ramazan aylarında muhtaç kişilere iftar yemeği, erzak yardımı vermektedir. Sağlık ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çeken hastalar ve engellilere de yardım etmektedir. Ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan kişiler ilgili vakfa başvuru yaptığında, kişinin durumuna göre vakıf destek ve yardım vermektedir.

SANKO (Holding) Vakfı Hakkında

SANKO holding firmasının genel merkezi Gaziantep’tir. [Bu bölümde metindeki SANKO (Holding) Vakfı ile ilgili bilgilere devam edilir.]