Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sancaklı kararlı; “MHP Belediyelerinin Kocaeli’de olma vakti geldi”

MHP İzmit İlçe Kongresinde konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, biz bunu hakkettik diyerek, “MHP belediyelerinin Kocaeli’de olma vakti gelmiştir” dedi

MHP İzmit İlçe Kongresinde

Yerel seçim öncesi kongre kararı alan Milliyetçi Hareket Partisinde Kocaeli teşkilatları kongreleri 2 günde tamamlanacak. Dün 6 ilçenin kongresini gerçekleştiren MHP’de bugün kalan 6 ilçenin kongresi yapıldı. Kongresi yapılan teşkilatlar arasında Merkez ilçe teşkilatı olan MHP İzmit İlçe teşkilatı kongresi de yer aldı. 400 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongreye katılan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın konuşması damga vurgu. 

“ÖNCE MHP’YE SONRA DEVLETE OPERASYON”

Divan Başkanlığı yapan Sancaklı konuşmasında, “Milliyetçi Hareket Partisini güçlü tutmak zorundayız. MHP ne kadar güçlü olursa Türkiye o kadar güçlü olur. MHP ne kadar güçsüz olursa Türkiye o kadar güçsüz olur. Bu dünyayı yönettiğini söyleyen şerefsizler ilk önce MHP’ye sonra devlete operasyon yapıyor. İlk önce MHP’yi güçsüzleştirmeye çalışıyorlar. Türkiye’nin bekası için Cumhur İttifakı kuruldu. Cumhur İttifakına sahip çıkmalıyız.

“GEREKİRSE ANKARA’DA KAMP KURACAĞIZ”

Yerel seçimlerde de 52 ilde AK Parti ile ittifak yaptık. Şimdi buradan sitem edebilirim. 2019 da demek ki öyle olması gerekiyordu. Neden öyle olduğunu anlamadım. Demek ki büyüklerimiz öyle gördü. Ben milletvekili olarak elimden gelen her şeyi yaparak MHP belediyelerinin Kocaeli’de olma vakti gelmiştir. Çünkü biz bunu hak ediyoruz. Olacak diye söz veremiyorum son sözü genel başkanımız söyleyecek. Ama olması için gerekirse Ankara’da kamp kuracağız. Kocaeli’de seçim raporumu belirteyim. Bu seçimde eski yeni teşkilat bütün teşkilatlar elinden geleni yaptı. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.