Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

QNB Finansbank Kredi Kartı/Bankamatik Kartı Kaç Günde Gelir? Sorgulama

QNB Finansbank, müşterilerine birçok avantajlı kampanya sunan bir bankadır. İşte QNB Finansbank ile ilgili önemli bilgililer…

QNB Finansbank, müşterilerine birçok

QNB Finansbank kredi ya da banka kartınızın ne zaman geleceği, bankanın ve bankanın anlaşmalı olduğu kargo şirketinin yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Yani, banka ve bankanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ne kadar yoğunsa banka ya da kredi kartınız o kadar geç gelir. QNB Finansbank kredi ve banka kartları başvuru tarihinden sonraki ortalama olarak 5 – 10 gün içinde müşteriye teslim edilmektedir.

QNB FİNANSBANK KREDİ KARTI YA DA BANKA KARTI KARGO SORGULAMA NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank kredi ya da banka kartınızın kargo durumunu sorgulamak için kullanılabilecek birden fazla yöntem bulunur. Bu işlem için kullanabileceğiniz ilk yöntem, QNB Finansbank müşteri hizmetlerini aramaktır. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli yanıt sistemi üzerinden ya da müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. QNB Finansbank kredi ya da banka kartı kargo durumunu sorgulamak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise mobil bankacılık uygulaması üzerinden sorgulama yapmaktır. Bu işlem için mobil bankacılık bilgileriniz ile sisteme giriş yapmanız ve kartlarım sekmesinden sorgulanacak kartı seçerek kargo takip butonuna tıklayabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için kullanılabilecek birden fazla yöntem bulunur. Kullanılabilecek ilk yöntem, tıklayarak web sitesi üzerinden başvuruda bulunmaktır. Kullanılabilecek bir diğer yöntem ise QNB Finansbank mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvuru sekmesine geçiş yaparak kredi kartı başvurusu yapmaktır. Ancak, ikinci yöntemi kullanmak için QNB Finansbank müşterisi olmanız gerektiğini unutmamalısınız.

QNB FİNANSBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI NEDİR?

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0850 222 0900 numarasını aramanız gerekir. Bu numarayı aradıktan sonra sesli yanıt sistemini kullanarak ya da müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayarak işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK SWIFT KODU NEDİR?

QNB Finansbank SWİFT kodu FNNBTRIS olarak belirlenmiştir. Bu kodu, doğru ve eksiksiz bir biçimde tuşlamanız, SWİFT kod kullanılan işlemlerinizi tamamlayabilmeniz için çok önemlidir.

QNB FİNANSBANK HANGİ SAATLERDE AÇIK?

QNB Finansbank mesai saatleri 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:00 olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak QNB Finansbank şubelerinin tıpkı diğer bankaların şubeleri gibi yalnızca hafta içi günlerde açık olduğunu da göz önünde bulundurmanız gerekir.

QNB FİNANSBANK’TAN TAKSİTLİ NAKİT AVANS KULLANILIR MI?

QNB Finansbank kredi kartına sahipseniz QNB Finansbank taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Ancak, bunun için taksitli nakit avans kullanımına engel olacak kredi kartı borç ödemesini geciktirme gibi durumlar sebebiyle kredi notunuzun düşmemiş olması gerekir. Aksi taktirde taksitli nakit avans seçeneğinden faydalanamayabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ KREDİ VERİYOR MU?

QNB Finansbank da tıpkı diğer bankalar gibi çeşitli dönemlerde faizsiz kredi kampanyaları başlatmaktadır. Buna ek olarak QNB Finansbank, maaş müşterilerine özel şekilde de faizsiz kredi olanağı sunan bir bankadır. Faizsiz kredilerden faydalanabilmek için QNB Finansbank resmî web sitesini ve sosyal medya hesaplarını dikkat etmeniz gerekir. Buna ek olarak size özel hazırlanmış olan bir faizsiz kredi kampanyası varsa iletişim numaranız üzerinden aranarak konu hakkında bilgi sahibi olmanız sağlanabilir.

QNB FİNANSBANK KREDİ KARTI ASGARİ ÖDEME ORANI NE KADAR?

QNB Finansbank kredi kartı asgari ödeme oranı, kart limitine göre değişkenlik gösterebilir. Kart limiti 25.000 TL değerinin altında olan kartlar için asgari ödeme oranı %20 iken kart limiti 25.000 TL değerinin üstünde olan kartlar için ise %40 oranındadır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuruluş Osman dizisi severlerin odak
Sıradaki Haber Kuruluş Osman Malhun Hatun Öldü Mü? Yıldız Çağrı Atiksoy Diziden Ayrıldı Mı? Kuruluş Osman Malhun Hatun Kimdir?