Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Paşa kent lokantası için imzalar atıldı

İzmit Belediyesi tarafından ilki Fevziye’de hayata geçirilen Kent Lokantası’nın ikincisi Mehmet Ali Paşa’da açılacak. Kent Lokantası’nın ikincisi için imzalar atıldı. 

İzmit Belediyesi tarafından ilki

İzmit Belediyesi tarafından Fevziye’de hayata geçirilen Kent Lokantası’nın ikincisi Mehmet Ali Paşa’da hayata geçirilecek. Mehmet Ali Paşa’daki kent lokantası için imzalar atıldı.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet yaptığı açıklamada; “Seçimin ardından halkımızın hizmetinde var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Tam Mehmet Ali Paşa Camii’nin karşısındayız. 2. kent lokantamızın yeri için mekan sahipleri ile anlaşmamızı yaptık. Burada güzel bir dükkan bulduk ve kent lokantası haline getireceğiz. Bu bölge içinde güzel bir hizmet olacak. Esnafımızı da mağdur etmeden kent lokantamızın ikinci şubesini açacağız. İlk kent lokantasını açtığımızda bize seçim yatırımı demişlerdi. Ama bizim derdimiz seçim yatırımı değil. İnsanlarımız ufacık bir yardımda dahi muhtaç duruma geldi” dedi.

“İNSANLARIN EKONOMİLERİNİN DÜZELTİLMESİ GEREKİYOR”

İnsanların ekonomik durumlarının düzeltilmesi gerektiğini söyleyen Hürriyet, “Sosyal belediyecilik anlamında 5 yıldır mücadele ediyoruz. Seçim sonuçları da vatandaşların ne kadar zor durumda olduğunu gösteriyor. Bu da iktidara bir cevap olsun. Artık insanların ekonomilerinin düzeltilmesi gerekiyor. Bu kent lokantalarına da çok ihtiyaç olunmaması gerekiyor ama geldiğimiz noktada ihtiyaç var. Biz de ihtiyaçlar ne gerekiyorsa onu yapacağız. Mehmet Ali Paşa Mahallesinde 2. Kent Lokantamız hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

RESMİ SÖZLEŞME BUGÜN

Resmi sözleşmenin bugün yapılacağını belirten İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Bugün resmi olarak sözleşmemizi yapacağız. Ardından da ekiplerimiz çalışmalara başlayarak burayı kent lokantasına çevirmiş olacağız.1-1,5 ay içerisinde burayı kent lokantasına dönüştürmek istiyoruz. Merkez’deki esnaflar çalışanlarına uygun yemek yedirebildikleri için bize teşekkür ediyorlar. Aynı şekilde Mehmet Ali Paşa Mahallesi’ndeki esnaflar, vatandaşlar da bu hizmetten yararlanabilecekler” diye konuştu.