Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Öztekin Kaşukçi: İlçemizi Derincelilerle birlikte yöneteceğiz

Seçimlere kısa bir süre kala belediye başkan aday adaylarının seçim heyecanına ortak oluyoruz. Aday adaylığı süreci ile ilgili konuşan Öztekin Kaşukçi, “İlçemizi Derincelilerle birlikte yöneteceğiz. Halkın tamamını kucaklayacağız” dedi.

Seçimlere kısa bir süre

Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan seçimlere sayılı günler kala siyaset arenası hareketlendi. Partiler çalışmalarını sürdürürken aday adayları ise kendilerini göstermeye başladı. Yerel seçimlerin en heyecanlı ve çekişmeli geçtiği illerden Kocaeli’de birçok aday adayı belediye başkanı olmak için ilk adımını attı. Aday adayları artık heyecanla adayların açıklanmasını bekliyor. Biz de seçimlere kısa bir süre kala belediye başkan aday adaylarının seçim heyecanına ortak oluyoruz. Nokta Gazetesi’ne konuşan aday adayları aday adaylığı süreçlerini değerlendi.

DERİNCE İÇİN BAŞVURDU

Belediye başkan aday adayı olmak için başvuranlardan biri de Büyükşehir Belediyesi İstihdam Ofisi Daire Başkanı olarak görev yapan, eski İŞ-KUR Kocaeli Şube Müdürü Öztekin Kaşukçi oldu. Derince için başvuran Öztekin Kaşukçi, gazetemize açıklamalarda bulundu.

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNE DEVAM EDECEĞİM”

İşte Kaşukçi’nin açıklamaları: “Ben 45 yıldır Derince’de yaşıyorum. Derince benim sevdam. İlçemizde belediye başkanlarımız ve büyükşehir birçok proje yaptı. Ben de sevdam ile yola çıkarak gönül belediyeciliğine devam edeceğim. İlçemizi Derincelilerle birlikte yöneteceğiz. Halkın tamamını kucaklayacağız

“ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ÜRETECEĞİZ”

Bir ilçeyi kalkındırmak için beraberlik çok önemli. Yoksa hep bir şeyler eksik kalır. Tüm sorunlara vatandaşlarımız ile birlikte çözüm önerileri üreteceğiz. Derince’nin sorunları var. Bu sorunları parti teşkilatımız, cumhur ittifakı üyelerimiz ve meclis üyelerimiz ile birlikte önem sırasına göre sıralayacağız.

“SÜREÇLERİN HIZLANDIRILMASI LAZIM”

Mahallelerimizde toplantılar yapacağız. Şehir planlaması için çalışmalar yapacağız. Altyapı, ulaşım, kentsel dönüşüm, sorunları var. Bu süreçlerin hızlanması lazım. ‘Benzersiz şehirler benzersiz mahalleler’ adından bir projem var. Sokakların isimlerine göre şekillendirme ve çevre düzenlemeleri yapacağız.

“HERKESE KAPIMIZ AÇIK OLACAK”

Çevreye saygılı bir belediye olacağız. Can dostlarımız için daha çok çözüm önerileri bulacağız. Yatay şehircilik alanına yöneleceğiz. Derince Kent Konseyi’miz direkt yönetimin içinde olacak. Bu ilçenin iyiliği için çabalayan herkese kapımız açık olacak. Mali tablomuzu halkımızla paylaşacağız” dedi.