Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Osmanlı Yükseliş Ocaklarında İzmitli Genel Başkanla devam!

Osmanlı Yükseliş Ocakları’nda yapılan kongrede, üyeler bir kez daha Ahmet Günaydın dedi.

Osmanlı Yükseliş Ocakları'nda yapılan

Osmanlı Yükseliş Ocakları Fedarasyonu, geçtiğimiz günlerde genel kurulunu yaptı. Mevcut başkan Ahmet Günaydın bir kez daha başkan seçildi. Konuyla ilgili genel sekreter Abdulselami Tatar bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi, “

“TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ”

Geçtiğimiz günlerde kongremizi tamamladık. Osmanlı Yükseliş Ocakları Federasyonumuz kadrolarımızdaki yeniliklerle daha güçlenerek yolumuza devam ediyoruz. Yönetim Kurulu ve Osmanlı Yükseliş Ocakları ailesi olarak Genel Başkanımız Ahmet Günaydın’a; böyle anlamlı bir yapılanmayı kurduğu ve aile bireylerini bir araya getirdiği için teşekkürü borç biliriz. Genel başkanımız ikinci kez başkan seçilerek oluşuma ve kendisine olan inancımızı bir kez daha kuvvetlendirmiştir. Federasyonumuz; üst düzey yöneticiler, siyasetçiler, iş adamları, derneklerin ve kurumların yoğun tebrik mesajlarını ve ziyaretlerini alamaya devam etmekteyiz.

“DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”

6 ülkede, 33 ilde , 188 ilçede faaliyet gösteren Osmanlı Yükseliş Ocakları Federasyonumuz önümüzdeki dönem Türkiye’nin tüm illerinde faaliyet göstermesi için hızla çalışmalara devam ediyoruz. Ulusalda ise önce Osmanlı toprakları başta olmak üzere dünya çapında da büyük çaplı çalışmalarımız ve heyecan verici projelerimizin temellerini atmaktayız. Osmanlı kültürünü, tarihini, örf ve adetlerini, devletçiliğini tüm dünyaya yaymayı hedefliyoruz. Ülkemizin de zor günlerde olduğu bu günlerde milletimizin ve devletimizin yanındayız. Bugüne nasıl zorlukları atlatıp geldiysek, içinde bulunduğumuz zor günlerinde inancımızla atlatacağız. Devletimizin Birliği ve dirliği bozmak isteyen her türlü faaliyet ve oluşumun karsısında durmaya ant etmiş kocaman bir aileyiz. Devletimizin bekası onur ve gururumuzdur.