Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Nebahat Çehre’nin gençlik sırrı ortaya çıktı!

80 yaşında olmasına rağmen gençlik ve enerjisiyle dikkat çeken Nebahat Çehre, sadece oyunculuk kariyeriyle değil, aynı zamanda benimsediği sağlıklı yaşam tarzıyla da gündemde.. İşte Nebahat Çehre’nin hiç yaşlanmamasının sebebi..

80 yaşında olmasına rağmen

80 yaşında ama o tam bir afet. Asla yaşını göstermiyor. Çehrenin ileri yaşına rağmen hala genç gösteriyor oluşunun arka planında yapmış olduğu özel diyet programı ortaya çıktı.

GÜZELLİK UYKUSU

Nebahat Çehre, gençlik ve sağlık dolu bir görünümün sırrını açıklarken, “Gün içinde 15 dakika güzellik uykusuna yatıyorum, o şekerleme bana sağlıklı ve dinç bir görünüm kazandırıyor” dedi. Bu kısa süreli uykuların, günün stresini atmak ve enerji toplamak için büyük önem taşıdığını vurguladı

SPOR VE BESLENME

Ünlü oyuncu, sağlıklı bir yaşam sürmenin spor, dengeli beslenme ve yaşam tarzına dikkat etmekle mümkün olduğunu belirtiyor. Çehre, “Spor, beslenme ve yaşantınıza dikkat ettiğinizde hayat sizi ödüllendiriyor. Bol bol su içip, bol bol egzersiz yapıyorum. Meyvemi asla ihmal etmiyorum” diyerek sağlıklı yaşamın ipuçlarını paylaştı.

SAĞLIKLI OLMAK

Nebahat Çehre, “Ben çok güzelim” gibi bir iddiası olmadığını söyleyerek, “Sadece ‘yaşımın üst modeli’ olmaya çalışıyorum. En iyi nasıl olurumdan ziyade nasıl daha sağlıklı olurum diye uğraş veriyorum” ifadelerini kullandı. Kendine güvenin ve kendi tarzını bilmek, Çehre için oldukça önemli unsurlar.

DENGELİ BESLENME

Ünlü isim, gençlik yıllarında olduğu gibi aşırı zayıf olmanın her zaman sağlıklı olmadığını vurguluyor. Çehre, “Belli bir yaştan sonra genç kız kilonuza inmemeniz lazım. 3-4 kilo artmanız gerekiyor” diyerek sağlıklı kilo kontrolü hakkında bilgi verdi.

10 KİLO VERDİREN DİYETİ..

Hızlı ve sağlıklı kilo vermek isteyenler için Nebahat Çehre’nin tavsiye ettiği haşlanmış yumurta diyeti, belirli kurallara uyulduğu takdirde oldukça etkili olabiliyor. Fast food, şekerli içecekler ve alkolden uzak durmak, tuz ve şeker alımını sınırlamak bu diyetin başarısını artırıyor.

.

 

.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gebze ilçesinde bulunan bir özel
Sıradaki Haber Vahim iddia: Acil hastalar dakikalarca bekletiliyor