Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Namık Kemal Zeybek: Seçimin en başarılı partisi AKP’dir

ATA Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, “Geniş Açı” programının konuğu oldu. Programda açıklama yapan Zeybek, “Seçimin en başarılı partisi AKP’dir” dedi.

ATA Parti Genel Başkanı

Kocaeli’nin en çok izlenen youtube kanalı Nokta TV partilerin genel başkanlarını ağırlamaya devam ediyor. Avukat Ruhittin Sönmez’in hazırlayıp sunduğu ‘Geniş Açı’ programı bugün ATA Partisi Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek’i ağırladı.

31 MART SEÇİMİNİ DEĞERLENDİRDİ

Seçim süreci ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Zeybek, 31 mart yerel seçimlerini değerlendirdi. İşte Genel Başkan Namık Kemal Zeybek’in açıklamalarından satır başları:

“ÜLKE NE HALDE GÖRÜNÜYOR”

Bence bu seçimin en başarılı partisi AKP’dir. Neden? Bir defa şu halde yönetim ülkeyi iflasa getirmiş. Ülke ne halde görünüyor. Emeklilere verilen gülünç para karşısında tek yönetici diyor ki: ‘Emeklilere para dağıtırsak, memurlara para veremeyiz.’ Başka bir söze gerek var mı?

“ÜLKENİN EKONOMİSİ ÇÖKTÜ”

Ekonomi tam anlamıyla çöküşte, faizler düşüyor olmuyor, yükseliyor olmuyor. Çünkü ekonomi çöktü. Öte yandan ekonominin böyle çökmesinde yanlış dış siyasetin etkisi var. Kendilerine göre uydurdukları bir dinin dincisi. Bunlar ülkeyi Suriye’ye soktular. Suriye’de Özgür Suriye Ordusu getirdiler. Bunların maaşlarını biz veriyoruz.

“BUNLAR SIĞINMACI DEĞİL, YERLEŞMECİ”

Bu orduyu türk milletinin omzuna yüklediler. Yetmedi bir de oradan milyonlarca bedeviyi Türkiye’ye yerleştirdiler. Bunlar sığınmacı değil, yerleşmeci. Bizimkiler arap hayranı, bunları ülkeye yerleştirdiler. Türkiye araplaştırılıyor. İktidar ülkeyi araplaştırmak için her şeyi yapıyor.

“BAŞKASI OLSA YOK OLURDU”

Bütün bunları toplayınca ortaya bir masraf çıkıyor. Mısırla başarılı olan ticaretimiz kesilince vergi kaybı oluşuyor. Türkiye’de herhangi bir siyasi parti ülkede böyle bir durum ortaya koysaydı, parti yok olurdu. Mesela Ecevit döneminde bir ekonomik kriz yaşandı ve Bülent Ecevit’in partisi buharlaştı uçtu.

“BU BAŞARI NASIL SAĞLANIYOR”

Bunlar ise bütün bunlara rağmen ikinci parti oldu. Birinci olan parti CHP ile aralarındaki puan farkıda az. Bu bir başarıdır. Bu başarı nasıl sağlanıyor. Ülkedeki basın yayın organının yüzde 97’si iktidara bağlı. Demokrasi tarihimizde böyle bir şey yok.

“AKP KAR DAĞITIMI YAPIYOR”

Bunlar türlü oyunlarla, tarihi bile dizilerle yeniden yazarak kendi propagandalarını yapıyorlar. Televizyon AKP’nin elinde. AKP anonim bir şirkettir, kar dağıtımı yapıyor. Aralarında sımsıkı sarılıyorlar. Din kurumu vahşice kullanılıyor. Camilerde toplantı yapıyorlar, Allah’ın yeryüzündeki temsilcileri bunlarmış gibi konuşuyorlar. Tarikatlar çoğaltıldı, şımartıldı.

“ŞEYTAN DÖRTGENİ…”

Yoksullaştırdıkları halkın evine poşet poşet erzak gönderiyorlar. O vatandaşlarda bu duruma şükran duyuyor. Bu Şeytan dörtgeni (yoksullaştırma ekonomisi, din ve tarikatlar, basın yayın ve AKP AŞ) nedeniyle barajın altına düşmüyorlar. Barajın altına düşme başlangıcı başlamıştır. Bir çözülme başladı.

“ALTI OKU GÖRDÜĞÜM YERE MÜHRÜ BASTIM”

CHP başarıyı kendine bağlamaya çalışıyorlar. Ben ATA Parti Genel Başkanı olarak altı oku gördüğüm her yere mührü bastım. Bunlar gitsin bunlara ders verelim diye mührü bastılar. Birçok vatandaş böyle yaptı. CHP’nin adaylarının aldığı oyları sadece CHP’liler vermedi.”