Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye ne oldu? Kolu askılı, yüzü mor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliye ne oldu? Devlet Bahçeli kaza mı geçirdi, düştü mü? Son saatlerde herkes bu sorunun cevabını arıyor. Bahçeli’ye ne oldu

MHP Genel Başkanı Devlet

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde heyecanlı bekleyiş sürüyor. Sabah saat 08:00’de başlayan oy kullanma işlemleri akşam 17:00’ye kadar devam edecek. Bugün sandık başına giden isimlerden biri de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oldu. Ancak Bahçeli’yi görenler, durumu hemen araştırmaya başladı.

VATANDAŞLAR ARAŞTIRMAYA BAŞLADI

MHP Lideri Bahçeli’nin yüzündeki morluklar ve kolundaki askı dikkat çekti. Devlet Bahçeli’nin bu halini gören vatandaşlar durumu hemen araştırmaya başladı. Vatandaşlar, “Devlet Bahçeli ne oldu, kaza mı geçirdi, düştü mü” gibi sorular araştırıyor. Peki Bahçeli’ye ne oldu?

MHP AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Hatırlanacağı üzere MHP, Bahçeli’nin koluna ilişkin açıklama yapmıştı. Yapılan açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi 14. Olağan Büyük Kurultayına hamd olsun hazır, kongre öncesi Sn. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ters bir harekete bağlı olarak, omuz burkulması sonucu kolunda bir incinme olmuştur, kendisine geçmiş olsun diyerek, nazarlığımız kabul ediyoruz. Rabbim korusun” ifadeleri kullanılmıştı.

EV KAZASI

Devlet Bahçeli, geçirdiği ev kazası nedeniyle doktor tavsiyesi üzerine yerel seçim çalışmalarına da istediği katkıyı verememişti. Yüzündeki morluklar ve kolundaki askıyla dikkat çeken Bahçeli’nin kısa bir süre içerisinde eski sağlığına kavuşması bekleniyor.