Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mansur Yavaş yeniden aday olduğunu açıkladı!

30 Ağustos Zafer Bayramı töreninde konuşan Mansur Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına tekrardan aday olduğunu açıkladı.

30 Ağustos Zafer Bayramı

MANSUR YAVAŞ’IN KONUŞMASINDA ÖNE ÇIKANLAR ŞÖYLE:

“Size söz veriyorum, bu dönemimiz bittiğinde bizden önceki 25 yılda yapılandan daha fazla yeşil alanı Ankara’ya kazandırmış olacağız.

Yaklaşık 4,5 yıldır bu kenti yönetiyoruz. Rozetsiz başkanlık yapıyoruz. Eski yönetim anlayışını tamamen değiştirdik. 4 bine yakın ihaleyi can yayınladık. İsrafı ortadan kaldırdık. Halkın parasını kendi cebimizdeki para gibi harcıyor ve hesabını veriyoruz. Sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yapıyoruz.

Sel, yangın, afet, bunların hepsini yaşadık. Nerede bir afet varsa oraya en önce koşan bir devlet kurumu vardı. İşte o kurumun adı Ankara Büyükşehir Belediyesi’ydi. Yüz akımız olan belediye personelimize bir kez daha teşekkür ediyorum.

“Çalmadan da çalışılabildiğini herkese göstermeye devam edeceğiz”
Belediyenin gelirleri azalmasına rağmen hiçbir faaliyetimizi aksatmadan yerine getirdik. Seçimden önce söz vermiştik, Ankara halkını zengin edeceğiz demiştik. Bu sözümüzü yerine getirmek için belediyecilik tarihinin en büyük desteklerini verdik.

En çok oy veren yere değil, ihtiyacı olan yere hizmet götürüyoruz. Ankara halkının tertemiz parasını hayali, çöp projelerine gömmeyi adet haline getirdiler. Bizden de aynısını bekliyorlar. Yapmayacağız, çalmayacağız. Çalmadan da çalışılabildiğini herkese göstermeye devam edeceğiz.

ADAY OLACAĞINI AÇIKLADI

Size güveniyorum, nasip olursa herkesin belediye başkanı olmaya devam etmek istiyorum. Bu dönemde olduğu gibi yeni dönemde de bir devlet adamına yakışır şekilde rozetsiz başkanlık yapmaya devam edeceğim. Bizim siyasi tartışmalarla kaybedecek vaktimiz yok. Ankara’da 25 yıl yaşanan travmayı tekrar yaşatma hakkımız yok. İnşallah seçime girip bir 5 yıl daha sizlerle birlikte olmak istiyorum.“

lın Konseri ve Atatürk Çocukları Parkı 1. Etap Açılış Töreni etkinliğinde konuştu. Yavaş, burada, 2024 yerel seçiminde yeniden Ankara Belediye Başkanı adayı olacağını açıkladı.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

O isim bomba iddiayı patlattı.
Sıradaki Haber Erken seçim tarihi belli oldu! Canlı yayında açıkladı