Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KOÜ Hastanesi’nde kaldırımlar işgal altında! Park sorunu isyan ettirdi

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi çevresindeki park sorunu vatandaşların tepkisine neden oluyor. Şikayetvar.com’daki şikayete göre sürücüler hastane çevresindeki kaldırımları işgal ediyorlar, bu durum yayaları zor durumda bırakıyor.

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi çevresindeki

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi’ne giden hastaların aralıklarla yaşadığı park sorunu gündem yaratmaya devam ediyor. Bu kez Şikayetvar.com’da paylaşılan şikayete göre, bazı sürücüler yaşanan park sorunundan dolayı araçlarını yayalara, engelli ve hastalara ayrılmış kaldırımlar üzerine park ediyor. Bu nedenle yolu kullanması gereken yayalar araçların arasından, eğer kalırsa kendilerine ayrılan yolu bulmaya çalışarak geçmeye çalışıyorlar. Üstelik bebek araçlarıyla kaldırımda yürümesi gereken anne ya da babalar mecburen asfalt yoldan geçmek zorunda kalıyor.

Şikayetvar.com’a gelen şikayetin tam hali ise şöyle:

“Umuttepe Eğitim ve Araştırma Çocuk Hastanesi önündeki kaldırım her zaman araçlarla dolu. Yayalar ve bebek arabasıyla ya da tekerlekli sandalyeyle seyahat eden vatandaşlar düşünülmeden, kaldırımlara araç park edilip gidiliyor. Bebek arabasıyla olan kişiler asfalttan devam etmek zorunda kalıyor.

ŞİKAYETVAR ŞİKAYETİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…