Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Köksal Gümüş ‘Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş’

AK Parti İzmit Belediye Meclis üyesi Köksal Gümüş, Caner Arduç’un Büyükşehir seçimleri ile ilgili konuşmalarına tepki göstererek “Zoru görünce kaçan CHP’li Caner Arduç da kendini darı ambarında görüyor olacak ki, ikide bir Büyükşehir’i alabilirdik hülyaları sayıklıyor” dedi.

AK Parti İzmit Belediye

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Caner Arduç’un dün CHP Danışma toplantısında kullandığı ifadeler AK Partili isimlerin tepkisini çekti.  Caner Arduç’un Kocaeli Büyükşehir’in alınabileceğini söylemesi üzerine AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Köksal Gümüş’ten sert eleştiriler geldi.

“AÇ TAVUK KENDİNİ DARI AMBARINDA GÖRÜRMÜŞ”

Köksal Gümüş, Caner Arduç’a sosyal medya hesabından yazdığı yazıda “Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş. İzmit Belediyesi’nden aldığı doğrudan temin reklam anlaşmalarına rağmen gözü doymayan, Danışma meclisinde zoru görünce kaçan CHP’li Caner Arduç da kendini darı ambarında görüyor olacak ki, ikide bir Büyükşehir’i alabilirdik hülyaları sayıklıyor.” ifadelerini kullandı.

“OYUN KURAN BELEDİYE BAŞKANINA HESAP SOR”

Kendisine tavsiyem, şu aday olsaydı, bu aday olsaydı diye fal açacağına, beş yıl Büyükşehir Adayı diye ortada dolaşıp, sonra filmi tersine çevirmek için oyun üstüne oyun kuran belediye başkanına hesap sor.  Gerçi yine sonuç değişmeyecekti. Ama doğru ya, o sana söylemeden konuşman yasak.”