Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kocaelili üç şirket borsaya girecek! Halka arz için bekliyorlar

Türkiye’de gündemler borsadaki halka arzlar. Yüzbinlerce yatırımcı halka arz olan şirketleri takip ediyor. Kocaeli’den üç şirket ise halka arz için bekliyor.

Türkiye’de gündemler borsadaki halka

Türkiye’de borsa son günlerin en popüler konusu. Borsada hareketlilik, daha önce borsa yatırımcısı olmayan vatandaşların da ilgisini çekiyor. Özellikle halka arz olan şirketlere küçük yatırımcılar büyük ilgi gösteriyor. Halka arza katılarak kısa sürede yatırdığı parayı iki katına çıkarmayı başaran küçük yatırımcılar için, yeni halka arz haberleri adeta iştah kabartıyor.

ZERAY
Kocaeli’den de üç şirket halka arz olmak için bekliyor. Bunlardan birisi Zeray İnşaat. Kocaeli’de birçok konut projesine imza atan Zeray İnşaat, borsaya halka arz ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Ancak Zeray İnşaat henüz halka arz listesinde yer almıyor. Önümüzdeki aylarda Zeray İnşaatın da halka arz listesinde yer alması bekleniyor.

AKÇELİK
Çayırova Şekerpınar Taysad Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Akçelik Demir Çelik A.Ş, halka arz için sıra bekleyen şirketlerden biri. Merkezi Kocaeli olan şirket borsada AKCEL koduyla işlem görecek. Kısa bir süre içinde de Akçelik Demir Çelik A.Ş’nin halka arz takviminin belli olması bekleniyor.

KOÇ ÇELİK
Halka arz listesinde bekleyen bir diğer Kocaelili şirket, yine çelik sektöründe faaliyet gösteriyor. Gebze Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Koç Çelik Sanayi A.Ş de halka arz hazırlığı yapıyor. Şirketin halka arzı onaylanması halinde borsada KOCLK koduyla işlem görecek.