Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kızılcık Şerbeti dizisinin Ertuğrul’u Kayra Şenocak’ın eski haline inanamayacaksınız! Tam 45 kilo birden verdi, incecik kaldı!

Show TV’nin fenomeni Kızılcık Şerbeti dizisinin Ertuğrul’u olarak seyirci karşısına çıkan oyuncu Kayra Şenocak’ın eski hali herkesi şaşırttı. Ünlü ismin tam 45 kilo verdiği ortaya çıktı. İşte ayrıntılar…

Show TV’nin fenomeni Kızılcık

Geçtiğimiz sezon seyirci karşısına çıkmaya başlayan Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezonuna pek çok isim dahil oldu. O isimlerden biri de ünlü oyuncu Kayra Şenocak. Kızılcık Şerbeti dizisinin ikinci sezonunda seyirci karşısına çıkmaya başlayan Kayra Şenocak, dizisinin Ertuğrul karakterine hayat vermeye başladı. Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni fenomen karakterlerinden biri olan Ertuğrul ile seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncunun eski hali de dizideki başarılı performansıyla birlikte gün yüzüne çıkar hale geldi. İlgi odağı haline gelen Kayra Şenocak’ın eski halinden eser kalmadığı da sosyal medyanın gündeminde.

Daha önce 131 kilo olduğu öğrenilen Kayra Şenocak’ın eski görüntüleri, sosyal medyada hızla yayıldı. Kızılcık Şerbeti dizisinin seyircisinin hayrete düşüren o görüntüler, sosyal medyanın ilgi odağı haline gelmişken; ünlü oyuncunun sadece 1,5 yıl içerisinde 45 kilo birden verdiği öğrenildi. Şimdilerde 86 kilo olduğunu söyleyen Kayra Şenocak, kilo verme sürecine ilişkin ilk kez konuştu. Kayra Şenocak, hızlı kilo verme sırrını da paylaştı. İşte Kızılcık Şerbeti dizisinin Ertuğrul’u Kayra Şenocak’ın kilo verme sırrı…

“131 KİLOYA KADAR ÇIKMIŞTIM”

Kilolu halinden eser kalmamış olan Kayra Şenocak, zayıflama sürecine ilişkin SnobMagazin’e konuştu. Kilo verme sürecinde en büyük desteği eşinden aldığını ilk kez itiraf eden ünlü isim, “Eşim sayesinde kilo verdim. Tamamen diyet ve sporla verdim. 45 kilo gitti. Ameliyat ve operasyon yok. Sporu da seven biri değilim. 131 kiloya kadar çıkmıştım. Kendimi o şekilde görmek istemedim” dedi.

“YENİDEN KİLO ALANLARI DUYUYORUZ”

Açıklamalarının devamında işi için kilo verdiğini söyleyen Şenocak, neden ameliyatı seçmediğini ise; “Bu işi yapmak istiyorsam o şekilde görünmemem gerekiyordu. Ameliyata harcanacak o parayı spor salonuna ve diyete harcadıklarında daha uzun vadeli gidiyor… Ameliyat olup yeniden kilo alanları duyuyoruz. O süreçte eşim kabak yemeği yaptı. Sebze ağırlıklı beslendim. Bu süreçte ben değil eşim yıprandı” ifadeleriyle ilk kez paylaştı.

error: