Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İyi Partili Kocaeli Büyükşehir Belediye meclis üyesinin aracına silahlı saldırı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Çayırova Belediyesi Meclis üyesi olan İyi Partili ismin aracına silahlı saldırı! 5 el ateş edildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve

İyi Parti’nin Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve Çayırova Belediye Meclis üyesi İlhami Bayrak’ın aracına çirkin saldırı. Edinilen bilgilere göre çirkin olay önceki gece meydana geldi. İlhami Bayrak’a ait 34 JS 5134 plakalı beyaz Auei marka araca kimliği belirlenemeyen motosikletli bir saldırgan tarafından 5 el ateş edildiği öğrenildi.

MOTOSİKLETLİ SALDIRGAN

İyi Partili meclis üyesi İlhami Bayrak, dün sabah işe giderken aracının kurşunlandığını fark etti. İlhami Bayrak’ın Emniyet müdürlüğüne haber vermesi ile kurşunlanmanın olduğu yere gelen olay yeri inceleme ekipleri kamera kayıtlarından kurşunlanmayı motosikletli bir şahsın gerçekleştirdiği bilgisine ulaştı.

SÜREÇ TAKİP EDİLİYOR

Kurşunlanmanın ortaya çıkmasından sonra Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ve Çayırova kaymakamının İlhami Bayrak’ı ve İYİ Parti Kocaeli il başkanı Nusret Acur’u arayarak geçmiş olsun dileklerini ve süreci takip ettiklerini bildirdiler.