Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İyi Partili hesap Kocaeli’deki o CHP’liyi hedef aldı: 2019’da kime oy verdi?

İyi Partili, Twitter hesabında 20 binin üzerinde takipçi olan İyi Kulis isimli hesaptan son derece ilginç bir paylaşım geldi

İyi Partili, Twitter hesabında

İyi Partili olduğu bilinen, partiyle ilgili çeşitli kulis haberlerini sosyal medya üzerinden yayınlayan ve Twitter’da 20 binin üzerinde takipçisi olan İYİ Kulis isimli hesap, Kocaeli’yle ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. CHP Kocaeli eski Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş’in 2019 yerel seçimlerinde sarf ettiği, “Ben oy verecek parti bulamadığım için oyumu İstanbul’da kullandığım” sözlerini hatırlattı.

NİLAY HANIM KİME OY VERMİŞ?

Bu hatırlatmanın ardından hedefe CHP Kartepe İlçe Başkanı olan ve aynı zamanda partisinden belediye başkan aday adayı olmayı hedefleyen Nilay Merttürk’ü koydu. Hesap, İyi Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel’i de etiketleyerek, “Nilay hanım Büyükşehir’de kime oy vermiş?” şeklinde soru yöneltti. Öte yandan söz konusu hesabın sadece Kartepe ilçesini hedef alması ayrıca dikkat çekti.

İLÇE BAŞKANINI DA ETİKETLEDİ

İşte İYİ Kulis hesabından dikkat çeken o paylaşımı:

“Kocaeli Kandıra ilçesinde bir CHP’li, Kocaeli Büyükşehir İyi Parti adayı, Kandıra ilçesi İyi Parti adayı. 2019 seçimleri öncesinde oy kullanacağı sandığı İstanbul’a taşıdı. Sebep, Güneş’e evet vermemek için. Bir de Kartepe ilçesi var Kocaeli’de.. Şu anki mevcut ilçe başkanı Nilay hanım var. Büyükşehir seçiminde kime oy vermiş? Yerel basın mensupları bir sorsun lütfen Haluk Tamyüksel başkanım.”