Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İYİ Parti Kocaeli’de önemli atamalar!

İYİ Parti İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlığına önemli atamalar. İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi ve İYİ Parti Kocaeli İl Başkan adayı Nurcan Acaroğlu Göktaş getirildi. Gençlik Kolları Başkanlığına ise Mustafa Mutlu Sarı atandı. İşte detaylar…

İYİ Parti İl Kadın

İYİ Parti Kadın kollarında Yasemin Met’ten boşalan koltuğa İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Nurcan Acaroğlu Göktaş getirildi. İYİ Parti Kocaeli il başkanlığından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Başarının öncelikli yolunun güçlü teşkilatlar olduğunun bilincinde olan bizler, iktidarın yolunun kadınlar ve gençler olduğunun bilincinde olarak özellikle bu birimlerimizi çok önemsiyoruz.  Bu kapsamda, daha önce mevcut il yönetimimizde yer alan Kadın Politikaları Başkanlığı birimimizin yeni dönemde Kadın Kolları Başkanlığı olarak çalışmalarını sürdüreceğini ifade etmek isteriz. Kadın Kolları Başkanlığı görevine Büyükşehir Belediyesi ve Derince Belediyesi Meclis Üyemiz Nurcan Acaroğlu Göktaş’ın atandığını kamuoyuna duyururuz. Öte yandan İl Gençlik Kolları Başkanlığına Kartepe İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Mustafa Mutlu Sarı atanmıştır. Yol arkadaşlarımıza, yeni başkanlarımıza başarılar dileriz.”