Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İŞ BANKASI PROMOSYON YENİLEME 2024 EKRANI: İş Bankası Promosyon Başvurusu Nasıl Yapılır? İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar Veriyor?

Milyonlarca emeklinin odak noktası olan İş Bankası promosyon yenileme araştırıldı. Kamu bankalarının da katılımıyla 2024 emekli promosyon tutarı 15 bin TL’yi buldu. SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklileri İş Bankası ne kadar promosyon veriyor merak etti. Peki, İş Bankası promosyon başvurusu nasıl yapılır? İşte yanıtı..

Milyonlarca emeklinin odak noktası

İŞ BANKASI PROMOSYON YENİLEME / İş Bankası emekli promosyon 2024 ne kadar merak eden vatandaşlar banka bilgilerini incelemeye aldı. 2024 Nisan ayı itibarıyla güncellenen İş Bankası emekli promosyon tutarı belli oldu. Hem özel hem de kamu bankalarının emekli promosyon tutarlarımı takip eden milyonlarca emekli için başvuru şartları belli oldu. Peki, İş Bankası ne kadar promosyon veriyor? İş Bankası promosyon başvurusu nasıl yapılır? İşte merak edilenler..

İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON YENİLEME 2024

İş Bankası emekli promosyonu ne kadar veriyor merak edenler için hemen söyleyelim ki İş Bankası emekliler için 12.000 TL’ ye varan nakit promosyon vermeye başladı. SGK, Emekli Sandığı ve Bağkur emeklilerini ilgilendiren İş Bankası emekli promosyon yenileme işlemleri start aldı. 28 Mart – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden ya da emekli maaşını İş Bankası’ndan alan emekliler promosyon alabiliyor.

İŞ BANKASI PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklileri toplamda 12.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme adımlarını takip eden emekliler İş Bankası emekli promosyon başvurusu yapabiliyor. Maaşı 10.000 TL’ye kadar olan emeklilere 5.000 TL promosyon veren İş Bankası, maaşı 10.000 TL – 15.000 TL arası olanlara 8.000 TL, 15.000 TL – 20.000 TL arasında olanlara 10.000 TL
20.000 TL ve daha fazla olanlara 12.000 TL ödeme yapıyor.