Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İPHONE İOS 18 ALACAK TELEFONLAR: Apple İOS 18 Ne Zaman Çıkacak? İOS 18 Özellikleri

Apple kullanıcılarının dört gözle beklediği İOS 18 ne zaman çıkacak araştırılmaya başladı. İOS 18 çıkış tarihi ve destekleyeceği iPhone modelleri belli oldu. Yapay zeka destekli kamera iyileştirmesiyle ünlenen İOS 18 fotoğraf ve video çekimlerinde otomatik ayar seçeneği getiriyor. Peki, İOS 18 ne zaman çıkacak? İşte yanıtı..

Apple kullanıcılarının dört gözle

iPhone İOS 18 alacak telefonlar araştırması yapan kullanıcılar son özelliklere odaklandı. iPhone’ların yeni işletim sistemi olan İOS 18 çıkış tarihi belli oldu. Yapay zeka odaklı ve yeniliklerle dolu olan İOS 18 güncellemesi birçok yeniliği beraberinde getirecek. Apple’ın öncelik verdiği gizlilik konusunda bir üst segment olan İOS 18 beraberinde getirdiği yeni güvenlik önlemleriyle kullanıcı verilerinin korunmasını güçlendirecej. Peki, Apple İOS 18 ne zaman çıkacak? iPhone İOS 18 hangi telefonlar alacak? İşte İOS 18 özellikleri..

iOS 18 NE ZAMAN ÇIKACAK?

WWDC 2024 etkinliğinde ilk iOS 18 betası yayınlandı. Geliştirici programına ve beta sürecine kayıtlı olan kullanıcılar yaz ayları boyunca beta sürümlerini test edebilecek. Kararlı sürümün iPhone 16 lansmanıyla birlikte Eylül ayında tanıtılması bekleniyor.

APPLE iOS 18 ÖZELLİKLERİ

-Yeni iOS 18 kullanıcıların günlük alışkanlıklarını ve tercihlerini öğrenerek onlara kişiselleştirilmiş öneriler sunan “Akıllı Asistan” özelliği geliyor.

-Yapay zeka destekli kamera iyileştirmesiyle öne çıkan İiOS 18, fotoğraf ve video çekimlerinde otomatik olarak en iyi ayarları seçerek profesyonel kalitede görüntü verecek.

-Siri’de önemli değişiklik daha doğal ve akıcı bir konuşma deneyimi vadediyor.

-Gizlilik ve güvenlik konusunda kullanıcı verilerinin korunmasını daha da güçlendiriyor.

İPHONE İOS 18 ALACAK TELEFONLAR

iPhone 15

iPhone 15 Plus

iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro Max

iPhone 14

iPhone 14 Plus

iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro Max

iPhone 13

iPhone 13 mini

iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro Max

iPhone 12

iPhone 12 mini

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro Max

iPhone 11

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max

iPhone XS

iPhone XS Max

iPhone XR