Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İnci Taneleri Bu Akşam Var Mı? 4 Nisan İnci Taneleri Neden Yok? Kanal D İnci Taneleri Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı İnci Taneleri dizisi yeni bölüm akıbeti belli oldu. 4 Nisan Perşembe akşamı yayınlanması beklenen İnci Taneleri bu akşam var mı merak edildi. Kanal D İnci Taneleri açıklaması geldi. Peki, 4 Nisan İnci Taneleri var mı? Bu akşam İnci Taneleri yok mu? İşte yanıtı..

Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı

4 Nisan Perşembe gününün gelişiyle izleyicilerin gündemi İnci Taneleri dizisi oldu. Kanal D İnci Taneleri dizisi severler yeni bölüme odaklandı. Oğlunu bulan Azem’in kızı Nehir’in ortaya çıkacağı İnci Taneleri son bölüm ekrana geldi. Kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi isimlerin yer aldığı İnci Taneleri bu akşam var mı sorgulandı 4 Nisan Kanal D yayın akışı belli oldu. Peki, İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? İnci Taneleri ne zaman? İşte yanıtı..

İNCİ TANELERİ BU AKŞAM VAR MI? NEDEN YOK?

4 Nisan İnci Taneleri var mı merak eden izleyiciler için hemen belirtelim ki bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak. Her hafta perşembe günleri ekrana gelen Kanal D İnci Taneleri dizisi 2 haftalık ara verdi. Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı İnci Taneleri 4 Nisan Perşembe günü yayınlanmayacak. İnci Taneleri yeni bölüm bayram olduğu için 11 Nisan tarihinde de ekrana gelmeyecek. Merakla beklenen İnci Taneleri 11. bölüm 18 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak.

4 NİSAN KANAL D YAYIN AKIŞI

06:50 Baht Oyunu
09:00 Neler Oluyor Hayatta?
11:00 Camdaki Kız
12:30 Arda’nın Ramazan Mutfağı
13:15 Gelinim Mutfakta
16:00 Arka Sokaklar
18:40 Kanal D Ana Haber
20:00 İnci Taneleri (TEKRAR)
00:15 Taş Kağıt Makas
01:45 Ben Hur Adına (Yabancı Sinema)
03:15 M. Fatih Çıtlak İle Sahur Vakti
05:30 Arda’nın Ramazan Mutfağı