Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hasan Bayrak Kartepe’ye adaylığını açıkladı

Kartepe Belediyesi CHP Meclis Üyesi Hasan Bayrak, bugün ilçe binasında yaptığı basın açıklamasıyla, partisinin ilçe başkan adayı olduğunu duyurdu.Bayrak’ın adaylık açıklamasına katılım oldukça fazlaydı.

Kartepe Belediyesi CHP Meclis

CHP Kartepe İlçe Başkanlığı kongresi 3 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek. CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk’ün belediye başkan aday adayı olmak için görevi bırakma kararı almasının ardından, Kartepe Belediyesi CHP Meclis Üyesi Hasan Bayrak bugün ilçe binasında yaptığı basın açıklamasıyla 3 Eylül’de gerçekleşecek olan CHP Kartepe İlçe Kongresinde, CHP Kartepe İlçe Başkanlığı için aday olduğunu duyurdu. Katılımın yoğun olduğu açıklamada Bayrak, “Ben Cumhuriyet Halk Partisi’ne inanıyorum, sizlere inanıyorum. Bir kardeşiniz olarak da yarınların iktidarını, daha önemlisi Kartepe iktidarını burada görüyorum” diye konuştu.

MERTTÜRK, “YILMAYACAĞIZ! YIKILMAYACAĞIZ! HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Programda ilk olarak konuşan CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk, “Evet genel seçimlerde beklediğimiz sonucu alamadık ancak Yılmayacağız!Yıkılmayacağız! Yorulacağız ama muhakkak  hep birlikte başaracağız. Tüm yüreğimle bize yakışır bir kongre geçireceğimize inanıyorum. Yolumuz çok uzun, yolumuz mücadele gerektiren bir yol.  Ama sizleri görünce sizlerdeki kararlılığı görünce bunu da başaracağımıza inanıyorum. Adaylarımıza başarı diliyorum. Yolları açık olsun. Hepinizi kongremize davet ediyorum. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

BAYRAK, “ORTAK MÜCADELEMİZİ BÜYÜTMEYE DAVET EDİYORUM”

CHP Kartepe İlçe Başkan aday adayı Hasan Bayrak, “Bizim yolumuz Cumhuriyet, Demokrasi, Aydınlanma, Özgürlük yoludur. Hak, hukuk, adalet yoludur. Bizim yolumuz tarihe yön verenlerin cesaretinin yoludur. Bizim yolumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün yoludur. Biz böylesine onurlu yolun bekçileri ve nöbetçileriyiz.  Nöbet yerlerimiz değişebilir. Ancak değişmeyen tek şey yoldaşlık hukukumudur olacaktır.  Yaklaşık 5 yıl boyunca görev aldığım meclis üyeliğimde Kartepe’nin her sokağını bilen biri olarak ilçe başkanlığına adaylığımı ilan ediyorum. Ve siz değerli yol arkadaşlarımı, yerel seçimlerdeki hedefimize varacağımız, ortak mücadelemizi büyütmeye davet ediyorum.”

BAYRAK, “SORUMLULUK HEPİMİZDE”

“Sevgili dostlar, sorumluluk bizde, sorumluluk hepimizde. Bu sorumluluğu yerine getirmek zorundayız. Bugün bu saatten sonra hepimiz daha fazla çalışmak, daha fazla emek harcamak zorundayız. Ben Cumhuriyet Halk Partisi’ne inanıyorum, sizlere inanıyorum. Bir kardeşiniz olarak da yarınların iktidarını, daha önemlisi Kartepe iktidarını burada görüyorum. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor, gerçekleştireceğimiz kongremizin, öncelikle Türkiye’mize, daha sonra da Kartepe’mize yakışır bir kongre olacağını temenni ediyor, bu demokratik yarışta aday olacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Yaşasın sosyal demokrasi, yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nokta TV ekranlarında önemli açıklamalarda
Sıradaki Haber Hayrettin Nuhoğlu: Akşener’in muhatap olduğu olaylar sinirlerini bozdu