Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hamilelik sevinci yaşayan İpek Açar evlatlık başvurusunu ne yapacak?

İpek Açar ve Alper Kömürcü çifti, erkek çocuk sahibi olmaya hazırlanıyor. Hamileliği 5 aylık olan İpek Açar, uzun süredir bekledikleri evlatlık başvurusunu geri çekeceklerini duyurdu.

İpek Açar ve Alper

2019 yılında dünya evine giren İpek Açar ve Alper Kömürcü, 3 yıl önce evlat edinme sürecine girmişlerdi. Ancak çiftin başvurusu sonuçlanmadan İpek Açar’ın hamile olduğu haberi geldi.

47 yaşındaki İpek Açar ve 42 yaşındaki Alper Kömürcü, erkek çocuk bekliyorlar. Bebeğin doğumunun ardından evlatlık başvurusunu geri çekecek olan çift, bu kararıyla ilgili olarak Habertürk’e açıklamalarda bulundu. İpek Açar, “Evlat sahibi olmayı istemenin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Aynı şekilde yıllarca bekleme sürecinin ne anlama geldiğini de deneyimledik. Allah bize bu mutluluğu yaşatmayı nasip etti. Umarım isteyen herkes de bu güzel duyguyu yaşar. Bebeğimizi kucağımıza aldıktan sonra evlatlık başvurumuzu geri çekeceğiz. Bu şekilde başka bir ailenin hakkına girmeyi istemiyoruz. Çünkü bizim yerimize sıra bekleyen bir başka aile var. Onların da bu mutluluğu yaşamasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

Ünlü çiftin 23 yaşındaki Aslı Gönül Açar adında bir kızı daha bulunmaktadır. İpek Açar, daha önceki evliliğinden Kayahan Açar ile olan birlikteliğinden dünyaya gelmiş olan Aslı Gönül Açar’ın annesidir. Şimdi ise İpek Açar ve Alper Kömürcü, yeni bir aile üyesini kucaklamaya hazırlanıyor. Gelişmeleri heyecanla takip ediyor olacağız.