Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gözler kabine toplantısında! Bayram tatili kaç gün olacak?

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün saat 14:30’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı’nda toplanacak. Kabine toplantısı öncesi en çok merak edilen konu ise bayram tatilinin 9 güne çıkıp çıkmayacağı.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün saat

28 Mayıs seçim ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kurulun kabine 1 yılı geride bırakıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir yılda hangi çalışmalara imza atıldığının, bugün yapılacak kabine toplantısının ardından değerlendirmesini yapacak.

MERAKLA BEKLENEN KONU: BAYRAM TATİLİ

Toplantıda, milyonlarca kişinin merakla beklediği Kurban Bayramı’nın 9 güne çıkıp çıkmayacağı konusunun da netleşmesi bekleniyor. Kurban Bayramı’nda da Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi ara günlerin hafta sonu ile birleştirilip 9 günlük tatil olmasına yönelik beklentiler artarken tüm gözler Beştepe’ye çevrildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan Kabine Toplantısı’nda bayram tatilinin ele alınması öngörülürken bu sene Kurban Bayramı, 16-17-18 ve 19 Haziran (pazar- pazartesi- salı- çarşamba) günlerine denk geliyor.

TATİL BAŞLIYOR

14 Haziran’da okulların da tatile girecek olmasıyla milyonlarca vatandaşın gözü kabine toplantısında olacak. Tatilin başlamasıyla milyonlarca vatandaşın tatile çıkacak olması nedeniyle bayram tatilinin 9 gün olmasına yönelik beklentiler arttı.