Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gönül DAĞI TRT 1 CANLI İZLE 138 BÖLÜM LİNKİ: Gönül Dağı Son Bölüm İzle 138 Bölüm Full İzle! Gönül Dağı Son Bölüm İzle Youtube

Cumartesi günlerinin sevilen yapımı Gönül Dağı 138. bölüm izle hafızasını kaybeden Selma Taner’i hatırlayamadıkça Gedelli’yi hüzün bulutları sardı. 11 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan Gönül Dağı yeni bölüm Dilek’in fotoğrafı her şeyi karıştırdı. İşte Gönül Dağı TRT 1 canlı izle 138 bölüm linki..

Cumartesi günlerinin sevilen yapımı

İzleyicilerin araştırmalarında yer alan Gönül Dağı 138. bölüm izle ekrana geldi. 11 Mayıs Cumartesi günü TRT 1 ekranında yayına giren Gönül Dağı 138 bölüm full izle Taner ile amcaoğullarının maceraları hız kesmedi. Çocukluk aşkı Dilek’in ölümüyle bir süre kendisini bulamayan Taner sonunda aşkı Selma’da buldu. TRT1 canlı yayın takip edenler Selma’nın geçirdiği kaza hafızasının silinmesine neden olunca büyük çıkmaz başladı. İşte Gönül Dağı TRT 1 canlı izle 138 bölüm ekranı..

GÖNÜL DAĞI TRT 1 CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÖNÜL DAĞI 138 BÖLÜM İZLE FULL HD

Gönül Dağı son bölüm izle 138 bölüm full izle evine geri dönen Selma, karmaşık duygular içerisindedir. Etrafındaki herkes ve her şey ona yabancı gelmektedir. Selma ve Taner bu zorlu süreci nasıl atlatacaktır? Fazıl, Fidan sayesinde Selma’nın geçmişte tuttuğu günlüğü hatırlar. Amcaoğullarına bu günlükten bahseder. Gönül Dağı son bölüm izle Youtube amcaoğulları ve kızlar Selma’nın günlüğünü ararken neler yaşayacaktır? Ramazan, Erkan ve Filiz’in birbirlerini sevdiklerini öğrenir. Bunca zamandır kandırıldığını öğrenen Ramazan’ın Erkan’a tepkisi nasıl olacaktır? Elif ve Kenan’ın bebeklerinin cinsiyeti belli olur. Elif herkesten gizlediği sırrını kime söyleyecektir?

GÖNÜL DAĞI TÜM BÖLÜMLERİ İÇİN TIKLAYIN