Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Esra Erol’da dramatik anlar: İsimsiz telefonun itirafları ortalığı karıştırdı! Ali Uçar neyi saklıyor?

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Esra Erol, bu hafta Ali Uçar ve Tuğçe Uçar çiftinin yaşadığı dramatik olaylarla gündeme damga vurdu. İşte, akıllara durgunluk veren anlar…

ATV ekranlarının ilgiyle takip

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında bu hafta ilgi çeken bir olay yaşandı. Ali Uçar isimli bir adam, eşi Tuğçe Uçar’ın evden kaçtığını söyleyerek programa başvurmuştu.

Esra Erol ve ekibi Tuğçe Uçar’ı bulmuş ve canlı yayında Ali Uçar ile buluşturmuştu. Ancak program esnasında gelen bir telefon her şeyi değiştirdi. İşte olayın detayları ve sonrasında meydana gelen olaylar…

BABASINI DARP MI ETTİ?

Ali Uçar ile alakalı akıllara durgunluk veren bir itirafta bulunuldu. İsimsiz bir izleyici telefon ile bağlanarak Ali Uçar’ın dilsiz ve sağır babasını darp edip sokaklarda süründürdüğünü iddia etti. Bu iddia karşısında stüdyoda büyük bir gerginlik yaşandı.

Esra Erol, isimsiz izleyicinin iddiaları üzerine Ali Uçar’a öfkeyle yükseldi. Erol, Ali Uçar’a çok vicdansız olduğunu söyledi. Babasının kendini ifade edemeyeceğini belirten Erol “Ya baban birini sokakta öldürse ve atsa? Yazık ya! Ali sende bayağı vicdan yok! Senin gözünü para bürümüş.” İfadelerini kullandı. Konuşmasının devamında “Ben hayatımda senin kadar rahat birini görmedim” diyen Esra Erol Ali Uçar’ı sert bir şekilde eleştirdi.

ALİ UÇAR İDDİALARI REDDETTİ

Ali Uçar ise isimsiz izleyicinin iddialarını reddetti ve babasıyla arasının iyi olduğunu söyledi. Erol, Uçar’a babasıyla neden iletişime geçmediğini ve onu neden aramadığını sordu. Uçar ise bu konuda net bir cevap veremedi.

Esra Erol, isimsiz izleyicinin iddialarının gerçeğini öğrenmek için Ali Uçar’dan babasıyla iletişime geçmesini ve babasının da programa bağlanmasını istedi. Uçar ise bunu kabul etti. Yaşanan olayla ilgili yasal süreç de başlatıldı.

Esra Erol’da programında yaşanan bu olay, izleyicileri şoke etti. Ali Uçar’ın babasına karşı nasıl bir tutum sergilediği ise merak konusu oldu. Olayla ilgili yasal sürecin nasıl sonuçlanacağı ve Ali Uçar’ın babasının canlı yayında ne diyeceği önümüzdeki bölümlerde belli olacak.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2000'li yıllara damgasını vuran Hepsi
Sıradaki Haber Hepsi Grubu’nun Yasemin, Gülçin’i “Artık Hepsi’yi kullanmasın”