Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Esra Erol’da akıllara durgunluk veren olay! Mehmet Bey, niye fare zehri içti? Aldatma olayının perde arkasında ne var?

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında bugün izleyenleri şoke eden bir olay yaşandı. Mehmet Bey, eşi Özlem Hanım’ın iş ortağı Metin Uçan ile kaçtığını söyledi. Programa katılan Özlem Hanım ise bu iddiayı reddetti.

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da

Esra Erol’un dün ekranlara gelen bölümünde şoke eden bir olay yaşandı. ATV’nin sevilen programı Esra Erol’daya katılan Mehmet Bey, eşi Özlem Hanım’ın kendisini iş ortağı Metin Uçan ile aldattığını ve kaçtığını iddia etti.

Özlem Hanım ise canlı yayına bağlanarak bu iddiaları yalanladı. Mehmet Bey’in 6 bardak fare zehri içtiğini söylemesi ise stüdyoda büyük bir şaşkınlık yarattı. İşte Esra Erol’un son bölümünde yaşananlar…

EŞİNİN ALDATTIĞINI LAZERLE ANLADI

Mehmet Bey, programda eşi Özlem Hanım’ın Ağustos ayında lazer bahanesiyle evden çıktığını ve zayıflamaya başladığını anlattı. Bu durumdan şüphelenen Mehmet Bey, eşinin kendisini iş ortağı Metin Uçan ile aldattığını öğrendiğini söyledi. Mehmet Bey, Metin Uçan’ın kendisine iş teklif ettiğini ve iki ailenin birlikte vakit geçirmeye başladığını da belirtti. Mehmet Bey, Metin Uçan’ın eşi Halime’nin de eşinin hareketlerini fark ettiğini ve Özlem’e “Bize gelme” diye mesaj attığını ifade etti.

CANLI YAYINDA TARTIŞMA ÇIKTI

Özlem Hanım ise canlı yayına bağlanarak eşi Mehmet Bey’in iddialarını reddetti. Özlem Hanım, Metin Uçan ile bir ilişkisi olmadığını ve aynı evde yaşamadığını söyledi. Özlem Hanım, eşi Mehmet Bey’in kendisine şiddet uyguladığını ve kafasına 7 dikiş atıldığını da anlattı. Özlem Hanım, eşinin kendisini aramadığını ve ilgilenmediğini de dile getirdi.

FARE ZEHRİ İDDİASI ŞOK ETTİ

Esra Erol, programın sonunda Mehmet Bey’in 6 bardak fare zehri içtiğini söylemesi üzerine şok oldu. Mehmet Bey, bunu neden yaptığını soran Esra Erol’a, eşi Özlem’in kendisine “Ben zehir aldım. Oraya koydum. İçmezsen adam değilsin.” dediğini ileri sürdü. Mehmet Bey, 4 gün hastanede yattığını da ekledi. Özlem Hanım ise bu iddiaları yalanlayarak, eşinin yalan söylediğini ve kendisine iftira attığını ifade etti.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esra Erol'da programında geçtiğimiz haftalarda
Sıradaki Haber Çocuğu diri diri gömdü… Hem masöz oldu hem dadı oldu! Esra Erol’da inanılmaz hikaye!