Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Esra Erol da şaşkın! Dolandırıcılık şebekesinin kurbanı mı, yoksa lideri mi? Habib’in sırrı ne?

Esra Erol’da programı yayınlanan son bölümünde bir kez daha heyecan dolu anlara ve duygusal yüzleşmelere sahne oldu. Programda bugün konuşulmaya devam etmesi beklenen bazı önemli konuları sizin için derledik.

Esra Erol'da programı yayınlanan

ATV ekranlarında her gün yeni bir dram, yeni bir umut hikayesi ile izleyicilerin karşısına çıkan Esra Erol’da programı, son bölümünde de yine gündem yaratan konuları ile dikkat çekiyor. Mehmet, dadı Meryem ve eşi Rabia’nın stüdyoda yaşanacak olan yüzleşmesi, izleyicilerin nefesini tutarak izleyeceği anlardan biri olacak.

Acaba Mehmet’in şüpheleri doğru çıkacak mı? Yoksa Meryem ve Rabia’nın arasında başka bir gerçek mi yatıyor? İşte tüm detaylar…

HABİB DOLANDIRICI MI?

Habib’in hikayesi ise daha da karmaşık. Kendisini mağdur olarak gösteren Habib, aslında dolandırıcı bir çetenin üyesi mi? Yoksa onun feryadı gerçekten yürekten mi? Bu soruların cevapları, Esra Erol’un titiz araştırmaları sonucunda ortaya çıkacak. Habibe ise kayıplarda; onun bulunması için yapılan çağrılar, umutla bekleyen bir ailenin sesi oluyor.

FELÇLİ OĞLUNU GÖSTERMİYOR

Felçli oğlunu göstermeyen gelin vakası ise, Fatma Teyze’nin gözyaşlarına sebep oluyor. Aile içi bu dram, Esra Erol’un arabuluculuğunda çözüme kavuşacak mı? Batuhan’ın kayınpederi ve kayınvalidesi tarafından kaçırılan karısını bulma çabası, herkesin yüreğini burkuyor. Acaba Batuhan, karısına kavuşabilecek mi? Yoksa bu ayrılık kalıcı mı olacak?

KARISI EVDEN KAÇTI

Erkan’ın dört ay önce evden kaçan karısı ise, onun bitmek bilmeyen feryadına neden oluyor. Erkan’ın gözyaşları, izleyicilerin de gözlerini yaşartıyor. Esra Erol, bu ve benzeri vakaların çözümü için adeta bir umut ışığı oluyor. Her bölümde yeni bir umut, yeni bir başlangıç vaat eden bu program, ATV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

Esra Erol, ailelerin yeniden bir araya gelmesi, evlilik vaadiyle kandırılanların adaleti bulması ve kayıp evlatların bulunması için çabalıyor. Her bölümde yeni bir umut, yeni bir başlangıç vaat eden bu program, ATV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esra Erol'da programında geçtiğimiz haftalarda
Sıradaki Haber Çocuğu diri diri gömdü… Hem masöz oldu hem dadı oldu! Esra Erol’da inanılmaz hikaye!