Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Eski kaleci Anıl İlter: Başkan Hürriyet ESKİ İZMİT’E sahip çıktı

Altın Pişmaniye Ödül Töreni’nde Yılın Erkek Oyuncu Ödülünün sahibi olan, eski kaleci Anıl İlter “Başkanım, pişmaniye üzerinden eski İzmit’i yaşatmaya çalışıyor” dedi.

Altın Pişmaniye Ödül Töreni’nde

HÜRRİYET’İN ELİNDEN ALDI

İzmit Belediyesinin organize ettiği 12. Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivali kapsamında düzenlenen Altın Pişmaniye Ödül Töreninde ödüller sahiplerini buldu. Yılın Erkek Oyuncu Ödülünü İzmitli oyuncu Anıl İlter, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’ten aldı.

HARİKA BİR ADIM!

Eski kaleci ve Kocaeli Üniversitesi Besyo mezunu Anıl İlter, “Bu kadar heyecanlanacağımı düşünmüyordum. Farklı yerlerde ödül de verdim ödül de aldım ama bunu İzmit’te yaşıyor olmak beni ayrıca mutlu ediyor. Çok güzelsiniz. Modernleşen dünyanın fotoğrafını İzmit’te görmek mümkün. Tabi bu belediye başkanımız sayesinde. Galiba her İzmitlinin, ‘Ah o eski İzmit’ dediği durumlar var. Başkanım ona da sahip çıktı.

DESTEKÇİSİ OLACAĞIM

Pişmaniye üzerinden eski İzmit’i yaşatmaya çalışıyor. Harika bir adım. Bundan sonra da gelişerek devam edeceğini düşünüyorum. Ben de takipçisi ve her davette destekçisi olacağım. Ben bu ödülü babam Bülent İlter’e armağan ediyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Kupası ve Süper Kupa,
Sıradaki Haber Türkiye Kupası ve Süper Kupa’nın yayıncı kuruluşu değişmedi