Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Doğuş Grubu, çalışanlarına 25 maaş ikramiye ödedi!

Türkiye’de 1975 yılından itibaren faaliyet gösteren ve altyapıdan eğlenceye, e-ticaretten gayrimenkule kadar birçok sektörde faaliyet gösteren Doğuş Grubu, çalışanlarına 25 maaş ikramiye ödemesi gerçekleştirdi. İşte detaylar…

Türkiye'de 1975 yılından itibaren

1951 yılında Ayhan Şahenk tarafından faaliyete başlayan şirketlerin 1975’te tek çatı altında toplanması ile oluşan Doğuş Grubu, çalışanlarına büyük bir sürpriz yaptı.

25 MAAŞ İKRAMİYE DAĞITTI

Altyapı inşaatı, eğlence sektörü, e-ticaret, gayrimenkul, lüks tüketim, medya, otomotiv endüstrisi, turizm, yenilenebilir enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu, pandemi ile beraber etkisini her geçen gün dalga dalga arttıran ekonomik krizin gölgesi altında kalan çalışanlarına büyük bir sürpriz yaptı. Doğuş Grubu, bünyesinde çalışan tüm personeline 25 maaş ikramiye ödemesi gerçekleştirdi.

YOK BÖYLE PATRON

Çalışanlarının kendileri için her zaman çok önemli olduğunu söyleyen Doğuş Grubu, “Biz onlar sayesinde varız. O yüzden her zaman her zorlukta yanlarındayız” ifadelerini kullandı. 25 maaş ikramiye ödemesi ile şoke olan çalışanlar, Doğuş Grubu Yönetim Kurul Başkanı Ferit Şahenk’e teşekkürlerini iletti.