Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Çayırova Polisgücü’nden 3’ü 1 arada!

Kocaeli Barosu Gebze Temsilciliği’nin geleneksel futbol turnuvasında şampiyonluğu bu sefer Çayırova Polisgücü adıyla 2002 ve 2023’ün şampiyonu Çayırova Emniyet oldu. Üçüncü finalinde de Adalet Birliği’ne üstünlük sağlayan ÇPG farkını ortaya koydu.

Kocaeli Barosu Gebze Temsilciliği’nin

FİNAL MAÇI 9-3 BİTTİ

2023’teki finalinde yine Türk Adalet Birliği’ni 2-1 mağlup ederek şampiyonluğu edinen Çayırova Emniyet, bu yıl turnuvaya Çayırova Polisgücü adıyla katıldı. Finalde rakibi yine Türk Adalet Birliği oldu. Kondisyon kıyaslamasında adeta “Orantısız güç” gösterisine dönüşen maçta özellikle savunma esnasında disiplinden hiç taviz vermeyen yeşil beyazlılar son üç yılda üçüncü kupasını bu sefer 9-3’lük skorla edindi. Turnuvada üçüncülüğü ise Kuvayi Adliye, rakibi Gebze Emniyet sahaya çıkmayınca 3-0 hükmen galibiyetle elde etti.

 

HAKEM DENİZ ATEŞ BİTNEL

Gebze Sporter Halı Saha tesislerinde oynanan final maçını geçen sezonun final maçında olduğu gibi bu sene de FIFA kokartlı eski hakem Deniz Ateş Bitnel yönetti. Bitnel’in yardımcılığını Yüksel Küçük ve Serkan Yersöken yaptı. Turnuvanın organizesinde de görev üstlenen ve birçok maçta görevde alan Muharrem Kırbaş’ın sunuculuğundaki ödül töreninde ilk Deniz Ateş Bitnel ile birlikte turnuva boyunca görev yapan hakemler Serkan Yersöken, Yüksel Küçük ve Muharrem Kırbaş’a onur ödülleri verildi. Ardından sırasıyla turnuva üçüncüsü Kuvayi Adliye, turnuva ikincisi Türk Adalet Birliği ve şampiyon Çayırova Polisgücü takımlarının kupaları ile futbolcularının kupaları takdim edildi.

ÖZCAN AKTEPE FARKI

Yürütme kurulu Avukatlar Özcan Aktepe, Kocaeli Barosu Gebze Temsilciliği Başkanı Şerafettin Kaya ve Muharrem Cemgil Dal ile birlikte Murat Meriç ve Ahmet Kaçar’dan oluşan turnuvada Alparslan Özcan’a ait Şahistan Usta Cağ Kebap Salonu ile birlikte tüm sponsorlara teşekkür edildi. Turnuva tertip komitesinin başkanı Özcan Aktepe, komite üyelerinden Murat Meriç ile Kocaeli Barosu Gebze Temsilciliği Başkanı Avukat Şerafettin Kaya da turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür edip derece edinen takımları ve futbolcularını tebrik etti.

ÇAYIROVA POLİSGÜCÜ :9

TÜRK ADALET BİRLİĞİ: 3

HAKEMLER: Deniz Ateş Bitnel, Yüksel Küçük, Serkan Yersöken

SAHA: Gebze Sporter

ÇAYIROVA POLİSGÜCÜ: Mevlüt Akıncı, Ertuğrul Yandık, Ayhan Yaşar, Önder Güner, Şemsettin Durmuş, Muhammed Remzi Özkaya, Mehmet Kalay, Adnan Demiroluk, Emre Tecer, Abdulkadir Sarıtemur, Gürkan Küçükçavuş

TÜRK ADALET BİRLİĞİ: Fatih Savaş (Kaptan), Selami Melek, Ahmet Ok, Muhammed Kurak, Emre Özçakır, Harun Durmuş, Meriç Özdağ, Burak Duman, Şerafettin Kaya, Emrah Koç, Rıdvan Durmuş, Ulaş Can İnan (Kaleci), Can Kızılarslan (Kaleci) Murat Meriç (Teknik Direktör)

GOLLER: Ayhan Yaşar (3), Adnan Demiroluk (2) Ertuğrul Yandık (2), Abdulkadir Sarıtemur (2) (Çayırova Polisgücü) Meriç Özdağ, Fatih Savaş, Muhammed Kurak (Türk Adalet Birliği)

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenecek 17.
Sıradaki Haber Avrupa’da futbol heyecanı başladı! İşte maç programı