Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CARREFOURSA KURBANLIK FİYATLARI 2024: Carrefour Kurban Nasıl Alınır? Carrefoursa Küçükbaş Kurban Kaç TL? Carrefoursa Büyükbaş Kurban Hisse Ne Kadar?

Kurban Bayramı’na sayılı gün kala kurbanlıklarını ayarlamaya çalışan vatandaşlar Carrefour kurbanlık fiyatları odaklandı. Bu yıl 16-17-18-19 Haziran günleri eda edilecek olan Kurban Bayramı öncesi Carrefour kurbanlık ücreti netleşti. Peki, Carrefoursa küçükbaş büyükbaş kurban ne kadar? İşte Carrefoursa kurbanlık fiyatları 2024..

Kurban Bayramı'na sayılı gün

Müslümanlar için özel olan Kurban Bayramı öncesi kurbanlık hazırlıkları yapıldı. Bu yıl 16-17-18-19 Haziran günlerine denk gelen Kurban Bayramı öncesi kurbanlıklarını satın alan vatandaşlar zincir marketlerin fiyat listelerini inceledi. Carrefoursa kurbanlık fiyatı 2024 listesinde vade farksız 6 taksit imkanıyla kapıya ücretsiz teslim hizmeti yerini aldı. Peki, Carrefoursa Karaman koyun ne kadar? Carrefoursa büyükbaş hisse fiyatı kaç TL? İşte Carrefoursa kurbanlık fiyatları 2024..

CARREFOURSA KURBANLIK NASIL ALINIR?

Bu sene kurbanlıklarını Carrefoursa marketten satın alacak olan vatandaşlar için liste yayınlandı. Carrefoursa resmi web sitesi ve mobil uygulama üzerinden vereceğiniz tüm kurbanlık siparişleriniz İstanbul, Bursa, Adapazarı, İzmit, Tekirdağ, Ankara, Eskişehir, Samsun, Adana, Antalya, Konya, Mersin, İzmir, Balıkesir, Aydın, Manisa, Çanakkale, Denizli ve Muğla illerine ücretsiz getirilecek. Vade farksız 6 taksit seçeneği olan Carrefour kurbanlık kapınıza kadar ücretsiz teslim edilecek.

CARREFOURSA KURBANLIK FİYATLARI 2024

Küçükbaş Karaman koyunu (20-23 kg): 11.950 TL

Küçükbaş Kıvırcık koyunu (12-15 kg): 13.950 TL

Büyükbaş hisse paketi (1/7 hisse, 20-23 kg): 17.950 TL

Büyükbaş hisse paketi 4. gün teslimat (1/7 hisse, 20-23 kg): 16,500 TL