Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyükşehir’den Gölcük gençlerine müjde!

Büyükşehir Kocaeli’de gençler için proje üretmeye devam ediyor. Doğu Kışla, Sekapark Sahili, Başiskele, Körfez, Derince ve Karamürsel’in ardından bir skate (Kaykay) park da Gölcük’te yapıyor.

Büyükşehir Kocaeli'de gençler için

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, gençlerin taleplerini göz önünde bulundurarak kent genelinde ilçelere skate park yapımına devam ediyor. Doğu Kışla, Sekapark Sahili, Başiskele, Körfez, Derince ve Karamürsel’in ardından bir skate park da Gölcük’te yapılıyor.

ŞİMDİ SIRA GÖLCÜK’TE

Kaykay sporunu tüm kentte yaygınlaştırmayı hedefleyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, hayata geçirdiği sportif yatırımlardan birisi olan skate park yapımına devam ediyor. İlkini Sekapark sahili Kocaeli Kongre Merkezi yanında yapan Büyükşehir Belediyesi daha sonra Başiskele, Körfez, Derince ve Karamürsel ilçelerinde ve İzmit Doğu Kışla’da skate park yaptı. Gençlerin isteği üzerine her ilçede bir skate park yapmayı hedefleyen Kocaeli Büyükşehir, şimdi de Gölcük sahiline skate park yapıyor.

ÖNCELİK GÜVENLİK

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığınca inşa edilen skate park, güvenlik bölümüyle birlikte geniş bir alana sahip. Gençlerin tehlikesiz ve güven içinde kaykay yapma keyfini yaşamasını amaçlayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, alana tek kulvarlı 4 rampadan oluşan skate park inşa edecek.