Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bu proje 4. kez ihaleye çıkacak

Derince Belediyesi eski Başkanı Ali Haydar Bulut döneminde başlatılan ve tamamlanamayan 1071 Anadolu Kültür Sanat ve Kongre Merkezi binası, yeni belediye başkanı Zeki Aygün tarafından belediye hizmet binasına dönüştürülme kararı alındı. Ancak yıllardır bitirilemeyen bu proje, şimdi dördüncü kez ihaleye çıkıyor.

Derince Belediyesi eski Başkanı

Derince Belediyesi eski Başkanı Ali Haydar Bulut döneminde yapımına başlanan ve bitirilemeyen 1071 Anadolu Kültür Sanat ve Kongre Merkezi binası, 2019 yılındaki yerel seçimde Derince Belediye Başkanı seçilen Zeki Aygün tarafından hizmet binasına dönüştürme kararı almıştı. 

4. KEZ İHALEYE ÇIKIYOR

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan belediye hizmet binası 20 Eylül günü dördüncü kez ihaleye çıkıyor. Ekonomik kriz nedeniyle üç kez ikmal ihalesine çıkılan hizmet binası bir türlü tamamlanamamıştı.

İHALE 20 EYLÜL’DE YAPILACAK

Hizmet binasının 4’ncü ikmal tamamlanma ihalesi, 20 Eylül Çarşamba günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediyesi İhale Salonunda gerçekleştirilecek .Öte yandan Şartnameye göre ihaleyi kazanacak firma, projeyi 400 iş gününde tamamlayıp işi teslim etmesi gerekiyor.